П’ятниця, 22 Листопада

Якщо вас не влаштовує якість прання, а пральна машина під час цього процесу стрибає, вібрує і буквально залишає своє місце, можлива причина цих неприємностей – у неправильному завантаженні.

До вашої уваги – 5 порад, яких варто дотримуватися, якщо ви хочете зберегти білизну і при цьому не зашкодити побутовій техніці.

Не завантажуйте надто багато білизни

Дізнатися допустимий ліміт білизни, який можна завантажувати в барабан пральної машини можна з технічного паспорта або напису на корпусі машинки. Перевищувати його не можна.

Заповнюйте барабан не більше ніж на 2/3

Погодимося: визначити на око, скільки важить купа брудної білизни, досить проблематично. Тому можете скористатися наступною підказкою: якщо ви бачите, що барабан заповнений більше ніж на 2/3 від його об’єму, це вказує на перевищення норми (вовняні речі – виняток, їх має бути не більше ніж 1/3 від об’єму барабана).

Щоб переконатися, що барабан не перевантажений, спробуйте просунути руку у верхню частину. Рука має вільно проходити.

Не завантажуйте речі суцільною грудкою

Перед тим, як розпочати прання, розкладіть речі та відсортуйте їх за обсягом. Щоб пральна машина не вібрувала, рекомендується попередньо складати білизну. 

Укладайте речі в барабан, починаючи з великих предметів і поступово переходячи до дрібних. На дно кладіть важкі речі, такі як ковдри та рушники, а зверху розміщуйте легкі предмети, наприклад, футболки та сорочки.

Не періть великі речі по одній

Сильна вібрація може виникати через те, що в барабан поклали тільки одну велику річ, наприклад подушку або покривало. 

Щоб така проблема не виникла, слід рівномірно розподіляти речі. Періть не одну подушку, а дві одночасно, додайте до покривала кілька рушників для рук і пару кульок для прання або тенісних м’ячів.

Використовуйте мішки для прання

Білизну та колготки варто перед пранням класти в спеціальний мішок – так ви знизите ймовірність того, що вони порвуться, сплутаються, а машинка почне трястись.

Exit mobile version