Субота, 23 Листопада

Використовуючи стандартну мильницю для зберігання мила, більшість людей чудово усвідомлюють проблему з підвищеною вологістю. Через це мило починає розмокати і втрачати свої властивості. Є 5 способів, які допоможуть уникнути такої неприємності.

Отвори в мильниці

Важливо уникнути скупчення вологи під милом. Для цього практично у всіх мильницях є невеликі отвори. Якщо їхнього діаметра недостатньо, можна зробити ще кілька. Також кожен повинен розуміти, що мильна вода швидко забиває отвори, через що починає накопичуватися волога. Розмір отворів має бути суттєвим, у цьому випадку проблеми не повинно бути.

Виготовлення мильниці своїми руками

Для створення мильниці можна використовувати:

  1. Бамбукові палички.
  2. Пластик.
  3. Полімерну глину та інші матеріали.

Якщо використовується дерево, його необхідно покрити водостійким лаком. Якщо цього не зробити, дерево почне швидко вбирати вологу, через що виникнуть серйозні неприємності.

Підняти дно

Щоб мило не стикалося з вологою, можна підняти дно. Для цього можна використовувати канцелярські кнопки або кришки від пляшок. Варіантів маса, головне – створити умову, щоб мило не торкалося вологи.

Прокладка із губки

На дно мильниці можна укласти губку. Суть методу: губка вбиратиме вологу, а мило швидко почне висихати. 

Такий спосіб вважається одним із найпростіших, проте необхідно враховувати недоліки. Підвищена вологість може спровокувати появу плісняви ​​та грибків. Також застосування губки може зіпсувати зовнішній вигляд мильниці.

Мило нестандартної форми

Можна зустріти шматки мила, які виготовлені у вигляді кільця. Їх можна закріпити на гачок. 

Завдяки такому способу мило завжди буде сухим. Однак знайти кругле мило з отвором у більшості магазинів не так просто. Його потрібно замовляти у спеціалізованих магазинах чи навчитися робити самостійно.

Exit mobile version