Субота, 23 Листопада

Будь-який дачник буде розчарований, якщо зібрані сливи виявляться кислими. Адже хочеться, щоб плоди відрізнялися солодкістю та соковитістю.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не засмутитися через неякісний урожай, при догляді за рослиною потрібно дотримуватися кількох простих правил. У цьому випадку чудового результату буде досягнуто без зайвого клопоту.

Правильно та вчасно проводити обрізання

Сливу потрібно обрізати. Якщо цього не робити, крона загусне – і тоді врожай навряд чи буде багатим. Протягом року процедуру бажано виконати щонайменше двічі.

Спершу – навесні. Здійснити обрізання потрібно ще до того, як розпустилися бруньки, але після завершення морозного періоду. Прибрати слід ті гілки, які пошкодилися і підмерзли.

Забувати не варто і про осіннє обрізання. Провести його потрібно через кілька тижнів після початку календарної осені. Як і навесні, прибрати слід пошкоджені гілки. Крім того, багато гілок доведеться значно вкоротити.

Правильно підгодовувати

У весняний період до ґрунту під сливою варто внести розчин карбаміду та сірчанокислого калію (на відро води – по 2 столові ложки кожного засобу).

Після початку цвітіння рослині допоможе розчин нітрофоски (3 столові ложки на відро води).

Після старту плодоутворення на культуру позитивно вплине розчин курячого посліду.

В осінній період дерево добре відреагує на суперфосфат.

Захищати від недуг та шкідників

Провесною і в середині осені рослину варто обдати краплями тривідсоткової бордоської рідини.

Крім того, потрібно запобігати дефіциту кальцію в грунті. Ідеального результату допоможе досягти використання доломітки.

Обидві процедури знизять ризик того, що рослина буде атакована шкідниками та зіткнеться із серйозними захворюваннями.

Exit mobile version