Субота, 23 Листопада

Редиска – це неймовірно популярна городня культура. Смачний коренеплід, поверхня якого має гарний рожевий відтінок, широко використовується у кулінарії. Так, редиска нерідко стає одним із інгредієнтів овочевих салатів.

На жаль, вирощування цієї культури не завжди закінчується вдало. Досить часто дачники, які розраховували зібрати врожай великої та соковитої редиски, змушені задовольнятися дрібними та не найапетитнішими коренеплодами.

Щоб не потрапити в таку ж ситуацію, потрібно дотримуватися кількох рекомендацій.

Якість насіння

Вибраний посівний матеріал має відрізнятися високою якістю. Використовувати старе і сухе насіння не варто: сходів з’явиться не дуже багато, кількість коренеплодів виявиться невеликою, а їх смакові якості – не найкращими.

Правильна посадка

Перед тим як здійснити посів, ґрунтовий покрив слід обробити. Йдеться про дві процедури – розпушування та полив рідиною помірно високої температури.

Кожне насіння має опинитися на сантиметровій глибині. Відстань між ними має становити як мінімум два сантиметри.

Переборщувати з водою не можна ні до посадки, ні під час розвитку рослини. Надмірний полив може спричинити деформацію коренеплодів.

Підживлення

Рослина потребує азотного компонента. Після появи перших листових пластинок буде дуже доречним розчин карбаміду. Після настання фази активного формування тієї частини городньої культури, яка розташовується під землею, редису допоможе рідина, приготована на основі деревних залишків, що не згоріли.

Exit mobile version