П’ятниця, 17 Травня

Якщо заощаджувати на прибиранні, то одного разу можна зрозуміти, що житло прийшло в запустіння і заросло пилом і брудом. Це хибне розуміння про раціональний розподіл сил і засобів. Розкажемо, як у такій ситуації ді.ть покоївки та які у них є секрети.

Як прибирати якнайшвидше, але від того не менш ефективно

По-перше, зовсім не має сенсу проводити прибирання в приміщенні із зачиненими вікнами. Це необхідно для того, щоб під час вологого прибирання пил не осідав назад, а волога не змогла б завдати шкоди вразливим поверхням.

По-друге, перед тим як приступити до прибирання – вологого чи сухого, значення не має, – потрібно зібрати весь текстиль, який плануєте випрати та замінити. Насамперед це стосується зміни постільної білизни.

Струснувши раз-другий старою підковдрою або ковдрою, ви і оком моргнути не встигнете, як очищена від пилу поверхня знову покриється сірим нальотом, начебто ви до неї і не торкалися.

По-третє, якщо йдеться про чищення сантехніки або іншої поверхні, де планується застосування побутової хімії, миючі та миючі засоби наносять заздалегідь і залишають на 10-15 хвилин. За цей час можна зробити щось не менш корисне, після чого залишиться змити склад і насолоджуватися небувалим ефектом.

Exit mobile version