Неділя, 22 Вересня

Боротьба з пилом у квартирі ніколи не закінчиться. Господині приділяють боротьбі масу свого часу, але повністю позбутися його неможливо. Тому можна згадати 8 порад, які допоможуть скоротити кількість пилу у квартирі.

Регулярне вологе прибирання

Критична помилка полягає в тому, що багато хто намагається виконувати прибирання один раз на тиждень. А що складного у митті підлоги, якщо є швабра чи інші пристосування? Кількість пилу та свіже повітря може забезпечити лише регулярне вологе прибирання. Через день можна мити підлогу або витирати полиці.

Ганчірка з мікрофібри

Використання неякісних ганчірок для прибирання забирає більше часу, а результат стає гіршим. Фахівці рекомендують придбати якісну ганчірку з мікрофібри, завдяки якій процес збирання забиратиме менше часу. Також мікрофібра дозволяє ефективно боротися з різними розводами та забрудненнями. Є хитрість: можна в збиранні використовувати ганчірки з мікрофібри, які призначені для миття автомобілів.

Правильне зберігання книг

Мати значну бібліотеку з книг – це гордість для багатьох людей. Однак важливо навчитися правильно зберігати книги, адже вони накопичують на своїй поверхні безліч пилу. А як очистити книги від пилу?

Відповіді це питання немає, тому необхідно змінювати технологію зберігання. Книги потрібно зберігати у стінці за скляними дверима.

Також для книг можна виділити окрему кімнату, якщо є така можливість. Ключова помилка полягає в їхньому розміщенні на відкритому просторі.

Зволожувати повітря

При нормальній вологості в приміщенні кількість пилу автоматично зменшиться. У сучасних реаліях підтримувати вологість не складає труднощів. Фахівці рекомендують купувати зволожувачі повітря, попередньо розраховуючи квадратуру приміщення. Зволожувачі повітря особливо важливі у холодну пору року, коли починають гріти батареї.

Правильне провітрювання

Більшість пилу потрапляє у квартиру з вулиці. Багато людей постійно провітрюють приміщення, навіть не замислюючись про негативні наслідки. Якщо є необхідність провітрювання, важливо уникати протягів. Також варто дотримуватися базового правила: більше 20 хвилин провітрювати приміщення немає сенсу. А якщо вікна будуть відкритими, то великій кількості пилу дивуватися точно не варто.

Порядок у шафах

Чистота у приміщенні має починатися з базових речей. Одяг – це джерело пилу, тому потрібно пам’ятати про базові поради:

  1. Чим менше речей у шафі, тим менше пилу.
  2. Якщо немає доступу повітря, кількість забруднюючих частинок знижується.
  3. З гардеробу варто прибирати непотрібні речі. Простий приклад: який сенс улітку зберігати у шафі зимові речі, які накопичують на собі частинки пилу? Сезонні речі повинні зберігатися у коробках.

Внутрішню частину шафи необхідно піддавати вологому прибиранню.

Позбутися непотрібних предметів декору

Якщо на поличках встановлені різні предмети декору, вони збиратимуть на собі пилюку. Тому кожен має проявляти раціональність і визначити для себе, цікавить чистота чи хочеться облаштовувати інтер’єр.

Скоротити кількість текстилю

Можна згадати кілька прикладів текстилю:

  • покривала;
  • штори;
  • пледи;
  • килими;
  • скатертини з тканини та багато іншого.

Всі вони збирають на своїй поверхні пил, тому їхня кількість є сенс зменшувати.

Exit mobile version