Субота, 21 Вересня

З настанням холодів питання утеплення свого дому стає актуальним. Тому варто розібрати 5 порад, які допоможуть зробити його теплішим.

Увага на батареї

Головний обігріваючий елемент у будинку – це батареї. У більшості людей у ​​квартирах встановлені батареї старого типу, які давно втратили свої властивості. Вони тільки здаються цілими та функціональними. Згодом усередині батарей накопичується нагар, через який їх ККД значно знижується. Ще одна причина – це товсті шари фарби, які також не пропускають тепло.

Тому є сенс замислитись про повну реставрацію старих радіаторів, по можливості їх можна замінити на нові. Також варто звертати увагу на те, чи не закривають радіатори. Можна згадати найпоширенішу проблему: радіатори можуть закриватися шторами або меблями, через що вони не віддають необхідної кількості тепла.

Підготовка вікон та дверей

Головний ворог мікроклімату у квартирі – це щілини у вікнах та дверях. Частина людей думає, що після встановлення пластикових вікон чи дверей проблема йде на другий план. Реальність трохи інша, адже гумові ущільнювачі з часом втрачають свої властивості, тому вони починають пропускати повітря. Вирішити подібну проблему може лише повна заміна гумок ущільнювачів.

Найгірші справи з дерев’яними вікнами або дверима. Вони пропускають повітря у приміщення завжди. Типова помилок багатьох – це встановлення липких слідів та малярського скотчу. У такому разі досягти гарного ефекту не так просто. Якщо певні елементи не повинні відкриватися, варто використовувати монтажну піну. Для інших стиків є сенс використовувати спеціальні гумові ущільнювачі.

Килим

Багато хто може сказати, що килим на стінах – це минуле століття. Звичайно, навіть складно уявити сучасний дизайн із килимом на більшу частину стіни. Але якщо мислити практично, то килим може стати чудовим рішенням. Він добре утеплює стіну, створює затишок та знижує рівень шуму з вулиці. Найцікавіше, що завдяки звичайному килиму температура в приміщенні може підвищитись на кілька градусів.

Щільні штори

Головне джерело холоду у будинку – це вікна. Є просте рішення: потрібно використовувати щільні штори. Вони забезпечать профілактичний ефект, адже затримуватимуть частину холоду. Звісно, ​​спеціально купувати щільні штори для таких випадків не завжди розумно.

Більше світла

У сонячний день весь світло має проникати у приміщення. Багато людей здивуються, але яскраве сонце взимку може підняти температуру в приміщенні на 5 градусів або більше. 

Також варто задуматись про встановлення додаткових освітлювальних приладів. У плані тепла користі від них буде мінімум, проте в будинку буде створено додатковий затишок, що також важливо.

Exit mobile version