П’ятниця, 20 Вересня

За підрахунками економістів, кожна сім’я із середнім заробітком має витрачати на продукти харчування близько 30% своєї заробітної плати, але люди не можуть економити і витрачають набагато більше. Часто таке буває, повертаючись додому із супермаркету з маленьким пакетом, не розуміючи, куди пішла така кількість грошей.

Основні поради, як економити гроші та нерви при поході до супермаркету.

Скласти меню на найближчі дні

Перед відправленням за покупками, подивітися на свої продукти та виріште, що закінчується, а чого вистачить ще на якийсь час.

Знаючи, які страви готувати найближчими днями, можна вирішити, які продукти докупити, а яких достатньо в холодильнику. Це запобігає небажаним покупкам і думкам, що приготувати на сніданок завтра або після завтра.

Перевірка акційних товарів

Подивившись каталог товарів на сайті магазину, можна знайти акції на продукти, які мають ще хороший термін придатності. На акційних товарах можна добре заощадити.

Ситим відвідувати магазин

Людину з порожнім шлунком спокушають продукти на вітринах, якими вона активно наповнює свій кошик. Вчені розповіли, що людина, яка поїла перед виходом до супермаркету, витрачає в половину менше, ніж голодна. Люди з порожнім шлунком купують багато непотрібних продуктів.

Дивитися вниз і вгору

Продукти, які знаходяться на полицях на рівні очей – це найдорожчі продукти. Тому варто дивитися нижче, щоб купити продукти за прийнятною вартістю. Якщо продукти дешевші, то вони не гірші за дорогі. Товари на полицях на рівні понад 150 сантиметрів теж бувають добрими.

Дивитись на цінник

Багато покупців не звертають уваги на ціну продуктів, які часто купують. Може таке бути, що товар давно коштує дорожче. Потрібно знати ціну на товар – це добрий спосіб економити.

Самостійно зважувати та вибирати овочі та фрукти

Добре, коли продавці кладуть та зважують товар, але в пакеті можуть опинитися зіпсовані фрукти чи овочі. Розфасовані фрукти у пластикові упаковки завжди коштують дорожче, ніж із звичайної коробки.

Дітей залишити вдома

Діти часто вимагають багато непотрібних товарів, які насправді не потрібні. Правильним буде залишити їх вдома, а на власний розсуд купити їм щось корисне.

Не брати товар у перших рядах

Продукти, що стоять у перших рядах виставляють з датою, що закінчується. Необхідно брати товар у другому ряду чи ближче до стінки. Працівники магазину виставляють свіжий товар назад.

Ходити за продуктами у певні дні

Нехай це буде вівторок та п’ятниця, а в решту днів не ходити за продуктами взагалі. Чим рідше ходити в магазин, тим більше можна заощадити.

Перевірка чека

По помилці касира, товари можуть кілька разів пробитися, а деякі пораховані зовсім за іншою ціною. 

Найчастіше суперечки на касі виникають через акційні продукти, цінники яких можуть прибрати, поки покупець дійде до каси. 

Тому ціну на товар за акцією краще сфотографувати на телефон перед тим, як з’ясовувати стосунки.

Exit mobile version