Середа, 26 Червня

Що відрізняє дорослу жінку від дозрілої до цього гордого звання німфетки? Насамперед бажання і можливість подбати про себе та свій комфорт. З такої точки зору дорослішати це прикольно. Але навіть якщо ви навчилися робити макіяж і справляти враження зрілої особистості, то ваш власний будинок може це враження розбити вщент. Щоб такого не сталося, перевірте, чи у вашій квартирі є речі з нашого списку.

Розчинна кава

Ну немає. Гірше розчинної кави може бути лише сублімована локшина. Адже ви напевно давно навчилися розрізняти відтінки смаку і насолоджуватися якісними напоями. Навіщо ж позбавляти себе задоволення випити з ранку чашку ароматної кави і сьорбати замість неї невиразну коричневу жижу? До того ж зараз є безліч кавоварок та кавомашин на будь-який смак та гаманець: не подобається варити в турці — купіть гейзерну чи краплинну кавоварку. А не те, що дорожче.

Штучні квіти

Суррогатам у житті жінки не місце. Пластикові рослини псують енергетику дому і погано виглядають в інтер’єрі. Якщо ви впевнені, що квітникар із вас нікчемний, придивіться до рослин, яких просто неможливо загробити. Догляду вони майже не вимагають, а виглядають незрівнянно краще за штучні.

Шампунь 2 в 1

Як в анекдоті, що у чоловіка шампунь – це і гель для душу, і засіб для миття посуду, і для гоління, і для чищення черевиків. Шампунь – це одне. Кондиціонер – інше. Бальзам – третє. Маска – четверте. Усі діють по-різному, використовується також по-різному. І до чого змішувати тепле з м’яким?

Розрізнена постільна білизна

Якщо тільки вона не пошита дбайливими маминими руками. Якщо простирадла, підковдра та наволочки виглядають так, ніби вони давно розгубили своїх «родичів» і зустрілися на вашому ліжку випадково, це практично катастрофа. Мінус естетика, мінус затишок.

Захаращений стіл

Що робочий, що кухонний. Безліч чашок із залишками засохлої кави, крихти, фантики, невиразні листки паперу з нотатками, скріпки, що валяються безладно ручки і олівці. Можна, звісно, ​​списати все на творчу натуру. Але ми знаємо — є в безладді такі ознаки, які кажуть: «Твій дім скоро перетвориться на смітник». А доросла жінка у смітнику жити не може.

Різноманітний посуд

Виняток – чашки. Чашки з історією, які ми привозимо як сувеніри самі або дарують друзі. І улюблена тарілка, яку подарувала бабуся. А всі інші — ті, хто втратив пару, надколоті, облізлі — варто замінити на однакові або хоча б підходящі один до одного. Не варто перетворювати кухонні полиці на мурашник, де живе випадковий посуд.

Коробка із соусами в пакетиках

Є такий вид колекціонування — збирати цукор у пакетиках із кафе різних міст. Це ще так-сяк зрозуміло. Але пакетики з гірчицею, кетчупом, майонезом, коробочки з соєвим соусом та імбиром, які привезли разом з піцею чи суші, або ви принесли з KFC – це ні в які ворота. Купуйте собі нормальні соуси і не захаращуйте кухню подібним сміттям.

Порожній холодильник та напівфабрикати

Два брати соусів у пакетиках. Порожнім холодильник бути не може. Адже ми стежимо за здоров’ям, за фігурою. Значить, як мінімум здоровий перекус і обід, який беремо з собою в офіс, завжди має бути там. А от напівфабрикати у вигляді готових нагетсів, вареників та млинців — це має залишитись у студентському минулому.

Пластикові меблі

Інтер’єр ми давно продумали. До чого ці полички для взуття, зроблені з дешевого китайського пластику? Або, чого доброго, комод із нього ж? Ні, меблі повинні бути нехай і не з масиву, то вже точно не з пластику. Добротні полиці, стільці, шафки є в тій же ІКЕА, причому не так вже й дорого. До речі, стільці з вінілу дизайнери назвали одним із найпотворніших інтер’єрних трендів. Так що сміливо позбавляємось.

Не придатні одна одній речі

Так само як і колготки в сіточку, стара білизна, одяг, який погано сидить. Досить набивати шафу випадковими речами і перетворювати свої ранкові збори на «повну шафу, одягти нічого». Колготки в сіточку доречні хіба що на тематичній вечірці, і, сподіваємося, в офісі у вас такого не влаштовують. Стара білизна? Це не просто негарно, це ще й здоров’ю шкідливо. Викидаємо та йдемо за новим, красивим та зручним. А до підбору одягу підходимо вдумливо та неквапливо.

Малофункціональні кухонні гаджети

М’ясорубка, яйцерізка, йогуртниця, кухонний комбайн – навіщо це все, якщо можна купити блендер та мультиварку? А яйця нарізати й ножем можна. Всі ці монстри із сімейства кухонної техніки давно втратили актуальність. Адже мультифункціональні пристрої набагато зручніші.

Безліч дрібних статуеток

Пилозбірники – і крапка. Якщо тільки це не дрезденська порцеляна. Полиці, заставлені безліччю дрібних фігурок, коробочок, свічок, іншою нісенітницею, виглядають захаращеними, візуально з’їдають простір і здешевлюють інтер’єр. А ще рюшечки, бантики, подушечки скрізь і велика кількість рожевого кольору.

Дешевий парфум

Нехай це буде лише один флакон, але добрих духів. Ті, що вам дійсно подобаються, йдуть вам. Повірте, навіть хорошу репліку знавець вирахує за хвилину. А недорога туалетна вода з найближчого магазинчика «Все для дому» годиться хіба що як освіжувач повітря. Та й то є можливість зловити алергію.

Дротові плічка

Вони псують одяг. А одяг у нас, як ми вже з’ясували, ретельно підібраний, який хочеться берегти, акуратно з ним поводитися. Дерев’яні або обтягнуті поролоном плічка не деформують одяг, не витягують і не створюють заломів. Та й коштують не так вже й дорого, щоб на них економити.

Постери на стінах

Виняток – плакати з цінними автографами, у рамочках та під склом. Решту залиште підліткам. Спроби здаватися молодшими таким чином, демонструючи приналежність до якоїсь субкультури, викликають хіба співчуття. До речі, постери з мотивуючими цитатами на стінах теж відносять до одного з найдратівливіших трендів в інтер’єрній моді.

Плюшеві іграшки

Якщо тільки це не дуже дорогий серцю раритет. М’які іграшки – це все-таки дитинство, ознака, що у вас залишилася ще деяка інфантильність, якій так добре і затишно в оточенні плюшевих ведмедів та зайців. Якщо чесно, краще вже 40 котиків завести.

Різноманітний посуд

Естетика – це важливо. Все навколо має бути гармонійним, і посуд — не виняток. А якщо вміст шафки зібраний із випадкових тарілок, у ящику для столових приладів лежать виделки та ложки, які одна одній навіть не родичі, про яку гармонію може йтися. Виняток – тарілки, чашки та інше начиння, яке ви привезли з собою з подорожі. Але базовий посуд має один одному підходити.

Exit mobile version