Субота, 23 Листопада

Варена квасоля – страва, яка мало кого залишає байдужим. Зазвичай гурмани задоволені цим гарніром. По-перше, його смакові якості на висоті. По-друге, страва є дуже корисною та поживною. По-третє, квасоля чудово поєднується з м’ясом.

Однак варені бобові мають вийти м’якими та ніжними. Якщо такого результату досягти не вдалося, то трапеза навряд чи виявиться приємною. Зрозуміло, що квасоля потребує попереднього замочування. А яких рекомендацій потрібно дотримуватися під час варіння продукту?

Варити квасолю у «правильній» каструлі

Не слід забувати, що бобові збільшуються у розмірах під час термічної обробки. Тому маленька каструля не підійде. Готуйте квасолю лише у великій ємності.

Також важливо звернути увагу на матеріал, з якого зроблена каструля. Нержавіюча сталь – гарний варіант.

Також бажано, щоб посуд мав товсте дно. Якщо це так, то приклеювання страви вдасться уникнути.

Додавання олії

Налити цю в’язку рідину в каструлю потрібно відразу після того, як вода почне кипіти. За рахунок цієї хитрості не з’явиться багато піни. Крім того, квасоля навряд чи прилипне до дна посуду. Використовувати багато олії не треба. 20 мілілітрів буде цілком достатньо.

Як довго варити квасолю

“Правильної” тривалості не існує. Точний час варіння назвати не можна, адже один різновид квасолі відносно швидко доходить до готовності, а інший відносно довго. Піти на це може і півгодини, і півтори години.

Тому правильніше не засікати час, а періодично перевіряти стан страви.

Якщо витягнута з каструлі квасоля роздавилася вилкою легко, то страва готова. Але не перестарайтеся: квасоля має бути м’якою, але не сильно розм’якшеною та «кашоподібною».

Exit mobile version