Понеділок, 20 Травня

Ревнівці діляться на два типи: відкриті та приховані. Перші не соромляться проявляти свої емоції: одразу зрозуміло, коли саме вони обурені. А ось люди, які проявляють другий вид ревнощів, демонструють складнішу поведінку. Вони намагаються приховати від партнера своє невдоволення, при цьому намагаються помститися другій половинці або перевірити її.

Як же зрозуміти, що ваш супутник – прихований ревнивець? Є кілька особливостей поведінки, які його видадуть.

Пасивна агресія

Якщо людина не хоче проявляти ревнощі відкрито, то вона, можливо, «шкодитиме» нишком. Наприклад, виконуватиме прохання «навпаки». Ймовірно, що така людина почне провокувати сварки, зберігаючи зовнішній спокій.

Приховані перевірки

Партнер-ревнивець може підслуховувати ваші телефонні розмови. Він намагатиметься робити це так, щоб його не помітили. Але вічно «ховатися» не вдасться.

Заборона спілкування з друзями/подругами

Партнер-ревнивець напевно з недовірою ставиться до приятелів/приятельок своєї другої половинки, вважаючи, що ті «допомагають» їхньому чоловікові/дружині. “Більше не спілкуйся зі своїми подругами”, – може раптом зажадати від жінки її чоловік.

Надлишок марних питань

Якщо ваша друга половинка щодня влаштовує допити, то справа погана. «Де був(а)?», «Куди заходив(ла) після роботи?», «З ким розмовляв(а) сьогодні?», «Що ти там пишеш?» – якщо ці питання задаються партнером занадто часто, це не дуже хороша ознака.

Намагається здаватися незворушним

Людина, яка бажає приховати власні ревнощі, напевно всіма силами демонструватиме свою нібито байдужість. Вона не хоче видати себе. Але якщо фраза «Мені все одно» поєднується з постійними прихованими перевірками, це привід для відкритої і чесної розмови з другою половинкою.

Exit mobile version