Четвер, 19 Вересня

Ви відчуваєте, що партнер ось-ось зробить пропозицію руки та серця? При цьому разом із відчуттям швидкого сімейного щастя є якийсь неспокій? «А раптом я буду поганою дружиною? А раптом у нас нічого не вийде? А раптом ми розлучимося і роками ділитимемо майно?»

Нічого страшного в таких переживаннях немає! Такі думки свідчать про наступне: ви є психологічно зрілою людиною, яка не дивиться на світ крізь рожеві окуляри і готова до майбутніх труднощів.

Головне, щоби сумніви не виявилися надмірними. В іншому випадку з’явиться нерішучість, яка просто позбавить жінку можливості створити щасливу родину. Перевірте наведені нижче ознаки. Якщо у вас вони є, то можете сміливо робити висновок про свою готовність одружитися.

Почала частіше говорити «ми» замість «я»

Якщо жінка звикла вимовляти «ми», маючи на увазі себе та свого партнера («Ми вирішили…», «Ми переїхали», «Ми купили…», «Для нас це важливо…»), то це дуже гарна ознака. Зважаючи на все, представниця прекрасної статі давно вважає себе і свого супутника одним цілим. Час виходити заміж!

Давно живе разом із партнером

Спільне проживання закоханих – це ще одна ознака готовності розпочати сімейне життя. Ви не стикаєтеся з особливими труднощами, живучи зі своїм чоловіком під одним дахом? Навпаки, стало простіше та легше? Тоді сміливо відповідайте згодою на пропозицію руки та серця!

Готова брати на себе відповідальність

Відсутність інфантильності та вміння брати на себе відповідальність у стосунках свідчать про готовність дівчини стати дружиною.

Повністю довіряє партнеру

Без довіри до другої половинки створення щасливої ​​сім’ї стає практично неможливим.

Правильно критикує партнера

Коханого чоловіка варто періодично критикувати по справі. А якщо ні, то він може розслабитися і почати вважати свою другу половинку «прислугою» і «підлеглою».

При цьому не варто пиляти партнера. Інакше він або замкнеться в собі, перетворившись на нерішучу і безвольну людину, або просто кине жінку.

Ознакою готовності жінки одружитися є її вміння критикувати супутника, використовуючи не «ти-висловлювання», а «я-висловлювання».

Іншими словами, замість «Ти погано відремонтував річ» краще сказати: «Мені не подобається, як відремонтовано річ».

Exit mobile version