Субота, 18 Травня

Правильно приготовані млинці є пишними, м’якими та повітряними. Однак далеко не всі кулінари-аматори можуть похвалитися вмінням робити коржі саме такими. Куди частіше страва виходить сухуватою, твердою і при цьому ламкою. У такі млинці важко загорнути начинку. Та й від простого їх вживання зі сметаною задоволення навряд чи отримаєш.

Щоб не зіткнутися з кулінарною невдачею, не допускайте таких помилок.

Багато яєць

Велика кількість яєчного компонента в млинцевому тісті – це часта причина приготування занадто щільних коржиків. Щоб млинці вийшли повітряними, вистачить двох яєць на 0,5 літра молочного напою.

Багато цукру

Переборщувати не варто і з цукром. Навіть якщо ви ласун. Якщо в основі для млинців виявиться дуже багато солодкого інгредієнта, то страва придбає не вдалу консистенцію і не дуже гарний колір.

Часте перевертання на сковороді

Деякі кулінари перевертають млинець зарано – коли нижня сторона ще не встигла підрум’янитися. Звичайно, пізніше коржик можна буде повернути на місце. Але тоді треба врахувати: млинець уже не стане гарним. Та й пишним також.

Використання харчової соди

Деякі господині додають в млинцеве тісто гідрокарбонат натрію, вважаючи, що цей компонент забезпечить появу м’якості та пишності. Це помилка. Сода не потрібна у млинцях. А якщо її все ж таки додати, то на хорошу консистенцію страви можна не розраховувати.

Використання вершкового масла

Є чимало кулінарів, які печуть млинці на суміші вершкового масла та олії. Але робити так не варто: коржі вийдуть жорсткими. Потрібно обмежитися використанням рослинної олії.

Exit mobile version