Середа, 8 Травня

Люди з високим рівнем інтелекту поводяться по-особливому. Багатьох розумних людей відрізняють такі якості: креативність, гарне почуття гумору та прагнення до усамітнення. А є особливості поведінки, які характерні інтелектуалам. Отже, що ж розумна людина, швидше за все, ніколи не робитиме?

Переоцінювати власні знання

Людина з високим рівнем інтелекту навряд чи переоцінюватиме свої знання та вміння. Адже розумні люди добре бачать і розуміють власні недоліки, а також усвідомлюють, що немає межі досконалості.

Хвалитися

Інтелектуал розуміє, що хвастощі не дадуть йому жодних переваг. Краще бути скромною людиною, яка звикла діяти, а не розповідати про свої успіхи. Така поведінка буде більш ефективною. А хвальки викликають у оточуючих роздратування.

Сперечатися

Розумні люди розуміють, що суперечки зазвичай безглузді. У більшості випадків чвари не допомагають знайти істину, а лише погіршують відносини між людьми. А ще багато інтелектуалів абсолютно згодні з наступною тезою: «Кожна людина має право на власну думку».

Нахабно брехати

Людина з високим рівнем інтелекту навряд чи стане нахабно брехати. З однієї простої причини: рано чи пізно брехня буде розкрита.

Критикувати інших людей

Вказувати на недоліки співрозмовника – це здебільшого дурна і безглузда дія. Критика оточуючих допустима лише у роботі та інших сферах, де помилки призводять до серйозних наслідків. А ось критикувати за зовнішність, низьку зарплату та «неправильні» смаки точно не варто.

Exit mobile version