П’ятниця, 22 Листопада

Анджеліну Джолі неодноразово визнавали однією з найпривабливіших та найсексуальніших жінок світу. 47-річна актриса, незважаючи на зйомки, роботу в ООН, велику сім’ю, а також сумнівні захоплення в молодості завжди випромінюється красою. Секрет, чому Джолі так молодо виглядає, розкрив британському журналу Grazia косметолог зірки доктор Девід Колберт. Втім, вже давно не секрет, що довга молодість і краса — запорука правильного харчування, догляду за собою та гарного настрою. Так, секрети краси Анджеліни Джолі складаються з кількох підпунктів.

Основні бьюті-правила для молодості шкіри:

  • Щодня використовуй сонцезахисний крем, щоб уберегти шкіру від пігментації;
  • Попрощайся зі шкідливими звичками – відмовся від куріння та алкоголю;
  • Займайся спортом: фізичні вправи та прогулянки на свіжому повітрі допоможуть нормалізувати обмін речовин, підтримати стрункість та природний рум’янець;
  • Пий два літри чистої питної води на день – запорука краси та молодості шкіри (і гарного самопочуття);
  • Використовуй нічний крем після 35 років – це допоможе запобігти появі ранніх зморшок і зробить обличчя свіжим і молодшим;
  • Ніколи не лягай спати, не змивши макіяж. Ну і не варто забувати про досягнення сучасної косметології – поживні масочки для обличчя, філери та інші чудові речі.
Анджеліна Джолі в Україні

Харчування Анджеліни Джолі

Один із секретів краси та сяючої шкіри Анджеліни Джолі – у правильному раціоні. Косметолог щиро впевнений, що секрет молодості прихований не на поверхні шкіри, а глибоко всередині, тому якщо дотримуватися правильного режиму харчування, то можна зберегти свою шкіру молодою. Варто пам’ятати про сприятливий вплив кисломолочних продуктів – вони нормалізують роботу кишківника, що позитивно відображається на стані шкіри – мабуть, секрет саме в цьому.

Збалансований раціон також включає продукти, які містять антиоксиданти і Омега-3-6-9 – жирну рибу, оливкову, лляну олії та горіхи. Овочі помаранчевого кольору та ламінарії нададуть обличчю здорового відтінку. Для вироблення колагену, який сприяє пружності, гладкості шкіри та меншої кількості зморшок, потрібен вітамін С. Він міститься в квашеній капусті, шипшині, цитрусових, винограді та сочевиці. Подовжує молодість шкіри та покращує колір обличчя зелений чай: він уповільнює окисні процеси в організмі, що впливають на старіння.

Догляд за шкірою

Не варто забувати і про щоденний догляд за шкірою, що впливає на нашу молодість. Сюди входить і домашній догляд, косметологічні процедури. Як зрозуміти, що ви неправильно доглядаєте шкіру? Косметолог пропонує розібратися в цьому, визначивши, що з цього властиво вашій шкірі: прищі, ранні зморшки, тьмяний колір обличчя, нерівний рельєф шкіри, відчуття плівки на обличчі.

Очищати шкіру необхідно 2 рази на день: вранці та ввечері. Вранці достатньо вмитися з засобом, що очищає, для того щоб змити надлишки шкірного сала і пил. А ввечері потрібно діяти інтенсивніше: спочатку ретельно очистити шкіру від косметики, а потім уже вмиватися з засобом, що очищає.

Як вибрати засіб для вмивання?

Для сухої шкіри підійдуть засоби зі зволожуючими речовинами та оліями. Для нормальної шкіри підійдуть засоби зеленим чаєм, які тонізують та зволожують. Для жирної шкіри підійдуть засоби з активованим вугіллям, матуючі, себорегулюючі. Для комбінованої шкіри підійдуть засоби з алантоїном.

Як правильно очистити шкіру обличчя?

  • Обов’язково вмивайтеся, використовуючи спеціальний засіб – гель або пінку, це дозволить видалити залишки міцелярної води.
  • Гідрофільна олія, звичайно, змивається водою, а потім гелем або пінкою.
  • Потрібно обов’язково спінити засіб у руках, до нанесення на обличчя.
  • Рухайте також від центру до периферії, лише круговими масажними рухами.

Тонізування та зволоження

Тонер – важливий етап у зволоженні шкіри і його необхідно нанести його відразу після вмивання, на вологу шкіру. Зволоження шкіри кремом або сироваткою Очищення обличчя – це дуже важливо, але не забувайте також щодня очищати екран вашого телефону, який стикається з обличчям, кисті макіяжу, міняти наволочку на подушці, а в холодну пору року слідкувати за чистотою шарфів та шапок.

Exit mobile version