Понеділок, 1 Липня

В наші дні фотографія не є чимось незвичайним. Можна будь-якої миті взяти телефон і зафіксувати на згадку унікальний (і не дуже) момент. Або придбати професійний фотоапарат на свій смак та колір — їх асортимент величезний.

І все ж є речі, непідвладні технічному прогресу: у всі часи люди вірили в прикмети, пов’язані з різними предметами та явищами. Фотографія не є винятком із правила. Скоріше, наочним його підтвердженням. А все тому, що знімки нібито тісно пов’язані із душами тих, хто на них зображений. Ви напевно не раз бачили, як герої в трилерах і хорорах спалюють фото людини або наговорюють над нею, щоб накликати лихо чи відвести його. Причому відбувається подібне, зокрема, в сучасних кінострічках.

Пропонуємо зазирнути в таємничий світ забобонів і дізнатися, які пов’язані з фотографією.

Розбита рамка

Зі стіни впала фотографія, і рамка розбилася? Наші пращури вірили, що це не до добра. Якщо на підлозі виявився знімок із зображенням подружжя, то їм доведеться сильно посваритися або зовсім розлучитися. Якщо те саме сталося з фото померлої людини, то неприємності чекають на все сімейство. Небіжчик потрапив у пекло і сильно страждає, тому краще сходити до церкви і поставити свічку за упокій. Уламки ж потрібно зібрати та викинути, а саму фотографію прибрати у шафу.

Портрети померлих

До речі, про померлих та їхні портрети. Фотографії, на яких вони зображені, не рекомендується вішати на стіни і загалом розставляти по квартирі, оскільки вони несуть «мертву» енергетику. А вона не обіцяє нічого доброго — лише конфлікти та неприємності у сім’ї. Нагадування про втрату шкодять і мертвим. Вони не люблять, коли їх згадують і тим самим утримують поруч.

Фотосесії перед весіллям

Весілля – грандіозна і одночасно хвилююча подія в житті молодят. Не дивно, що з ним пов’язані певні прикмети та забобони. Наприклад, не вітаються фотосесії напередодні одруження, оскільки є ризик злякати сімейне щастя та залучити недоброзичливців. А ще в день «Х» майбутньому подружжю не рекомендується дарувати один одному фото — це до розлучення.

Фотосесії вагітних

Вагітність теж краще не робити надбанням громадськості та тримати в таємниці, вірили наші предки. Очікування дитини – сакральний час у житті жінки, коли вона особливо чутлива і вразлива. Непростим період вважається і для малюка: його організм тільки формується. Висновок такий: і дитину, і маму треба оберігати від злих язиків. Тому позування перед фотографом (навіть знайомим) є не найкращою та безпечною ідеєю.

Знімки у соцмережах

Як ми вже зазначали вище, фотографії тісно пов’язані з душею зображеної на них людини. Подібна теорія мала велику популярність у минулі століття. Деякі до цього дня в неї вірять і вважають, що через знімки, зокрема розміщені в соціальних мережах, можна підключитися до енергополя людини та впливати на нього. Як із добрими, так і злими намірами: навести псування, викликати нещастя та всілякі хвороби. Діти відносяться до особливо вразливої ​​категорії в даному випадку, тому їхні обличчя найчастіше приховують смайликами.

Селфі в дзеркалі

Всі ми цим грішимо: фотографуємось у дзеркалі, щоб похвалитися новим вбранням або дати людині зрозуміти, на які деталі орієнтуватися під час зустрічі у громадському місці. Причому робимо ми це не тільки вдома, а й у примірочних салонах краси та інших закладах, через стіни яких щодня проходить величезна кількість людей. Що в цьому такого? Здавна у народі вірили у здатність дзеркал накопичувати енергетику всіх, хто у них дивиться. А ще в те, що оптичні пристрої є порталами в інші світи, у тому числі в світ мертвих.

Знищення фотографій

Утилізація знімків – окрема історія. Так як вони мають сильну енергетику, поводитися з ними потрібно обережно. Розривати, спалювати та розмальовувати фотографії точно не варто. Хто знає, яку шкоду буде завдано внаслідок подібних дій зображеним на фото людям.

Фото сплячих

Ще одна заборонена дія — фотографувати людей, які сплять. Під час перегляду сновидінь людина беззбройна, тому можна запросто її наврочити і накликати на неї біду.

Exit mobile version