Субота, 23 Листопада

На полицях сучасних магазинів багато різних оцтів – звичних та рідкісних. Значна частина рецептів передбачає наявність оцту. Салатні заправки, соуси, маринади для м’яса, риби, овочів, грибів – лише частина випадків, коли може стати в нагоді цей продукт. 

Але кожен вид оцту має своє завдання. Там, де потрібний червоний винний, не вдасться використати бальзамічний чи рисовий. 

Червоний та білий винний та бальзамічний оцти: у чому різниця

Винний оцет буває червоним, коли його настоюють на шкірці. Але буває і білим. Особливої ​​різниці, окрім кольору, між ними немає. З винного оцту роблять бальзамічний. Продукт витримують у спеціальних бочках. У процесі оцет втрачає зайву вологу і набуває більше цукру. 

Червоний та білий винний оцет

Продукт використовують для виготовлення легкого маринаду. Наприклад, для шашлику із м’яса, птиці, риби. Крім того, білий і червоний винні оцти ідеальні як основа для соусу.

Вони підходять на той випадок, коли страві потрібно надати благородну винно-фруктову кислинку. Продукт особливо доречний, коли в рецепті маринаду є якийсь солодкий інгредієнт. Наприклад, мед, фрукти чи сироп. Відмінний тандем винний оцет створює у вінегреті, для приготування якого використовується дуже солодкий буряк. 

Бальзамічний оцет

Цей продукт кулінари-аматори використовують набагато рідше. Найчастіше бальзамічний оцет додають до інгредієнтів прямо на тарілці. Прикладом вважається італійський салат капрезе. 

Exit mobile version