Субота, 23 Листопада

Квашена капуста – одна з найпростіших страв, яку заготовлюються про запас. Але навіть із нею іноді виникають проблеми. Наприклад, під час зберігання капуста чорніє і стає непридатною для споживання.

Багато господинь, виявивши таку неприємність, лише розводять руками. Вони не розуміють, як при дотриманні всіх рекомендацій щодо приготування таке може статися. Насправді потемніння квашеної капусти – явище досить поширене. І має воно як мінімум три причини.

1. Сіль

Сіль – це один із найважливіших інгредієнтів, які використовуються у цій страві. Ось тільки багато хто чомусь не надає особливого значення її вибору. Лише одиниці знають про те, що для квашення капусти підходить виключно морська сіль великого помелу.

2. Місткість для зберігання

Ідеальною тарою для зберігання квашеної капусти є стандартні скляні банки. Але досить часто господині використовують і емальовані баки чи каструлі. В цьому випадку необхідно стежити, щоб на них не було сколів та тріщин.

У жодному разі не можна зберігати капусту в алюмінієвому посуді, тому що в ньому дуже швидко починають відбуватися окислювальні процеси.

3. Температура

Будь-які заготовки під час зберігання вимагають дотримання певного температурного режиму. І квашена капуста не є винятком. Оптимальна температура повітря цього продукту 17–20 градусів. Також у місці зберігання необхідно постійно підтримувати нормальний рівень вологості.

ВажливоПотемнілу квашену капусту категорично не можна вживати в їжу.

Exit mobile version