П’ятниця, 3 Травня

Квасолю люблять не всі, і, мабуть, тому, що вона виходить сухою і твердою, хоча має вийти ніжною та смачною. Можливо, що не виходить приготувати тямущу страву через звичку приготувати її швидше, а це означає без замочування. Спробуймо розібратися, що тут не так.

Як готувати квасолю правильно

До речі, кажуть, що червона та біла квасоля готуються з деякими відмінностями. У цій статті йтиметься про варіння білої квасолі.

По-перше, квасолю потрібно замочувати, і найчастіше це роблять на ніч, заливаючи холодною водою. Вимочування дозволяє зробити зерна легшою їжею щодо засвоєння. Потім воду зливають, квасолю промивають, перекладають у каструлю, заливають холодною водою і варять.

По-друге, квасолю доводять до кипіння та перемішують ложкою. Далі готують на слабкому вогні під закритою кришкою протягом 30 хвилин.

По-третє, після цього воду зливають і набирають холодної стільки, щоб рівень води був вищим за рівень зерен на 5 см. Знову доводять до кипіння і варять на слабкому вогні протягом години під щільно закритою кришкою.

По-четверте, за цей час потрібно з рівним інтервалом влити в квасолю, що вариться, три чашки води. При цьому зерна повинні варитись при слабкому кипінні.

По-п’яте, сіль додають наприкінці варіння, якщо це зробити раніше, то розварювати квасолю доведеться довше.

Смачного!

Exit mobile version