Середа, 26 Червня

Споконвіку до кішок ставилися по-особливому. У Єгипті та Китаї, наприклад, їх зараховували до божественних істот, а в Таїланді тримали при собі буддійські ченці. Вшановують чотирилапих муркотливих товаришів і донині. Японці, наприклад, поклоняються Манекі-неко, яка приносить удачу, яка колись врятувала князя від трагічної загибелі. Так-так, це та сама кішка з піднятою лівою лапкою, яку можна побачити у закладах з азіатською кухнею та сувенірних лавках. У Туреччині та на Кіпрі кішки можуть чекати вас у продуктових та магазинах одягу, ресторанах і навіть медичних закладах. Нікому з місцевих і на думку не спаде проганяти пухнастих (а іноді й не дуже) відвідувачів. У тому числі тому, що існує чимало пов’язаних із ними прикмет. Чи знаєте ви, що обіцяє непроханий вусатий гість на порозі вашого дому? Розповідаємо у нашій статті.

Приносить щастя

Існує думка, що кішки вміло розпізнають енергетику, що виходить від людини і простору, тому приходять тільки туди, де їм затишно і спокійно. І найчастіше не з порожніми лапками: у них можуть бути успіх, зміни на краще і благополуччя. Щоб утримати все це у своєму домі, потрібно як слід зустріти гостя. В ідеалі, звичайно, дати притулок і стати для нього найдбайливішим і уважнішим господарем. Якщо це не можливо, то хоча б напоїти і нагодувати щедрого мандрівника.

Відводить біду

Згідно з іншою поширеною версією, кішки заглядають до тих, до кого ось-ось має нагрянути нещастя. У такому випадку тварина фактично стає живим муркотливим оберегом і позбавляє своїх новоспечених господарів від потенційних неприємностей.

Також прийнято вважати, що вусатий рятівник йде з дому, коли успішно справляється зі своєю відповідальною і благородною місією: відвів біду — час рухатися далі, до інших везунчиків, які чекають на допомогу.

Хоче вилікувати

Ви напевно чули про функцію лікарів, що активно приписуються кішкам. Вони, мовляв, відчувають хворобу і навіть лягають на хворе місце, щоб прийняти удар на себе і позбавити людину нещасного стану.

На просторах Мережі можна знайти чимало дивовижних історій про господарів, які довірялися своїм улюбленим проникливим вихованцям та йшли до лікарів на обстеження. Наприклад, кішки любили відпочивати на грудях чи у голови власника, а пізніше у цих місцях виявлялися злоякісні утворення.

Передає послання

До речі про хвороби та горе. Іноді кішки беруть роль посланців, запевняють містики. Якимось дивним чином померлі люди зв’язуються з тваринами і з їхньою допомогою дають знати про себе рідним та близьким. Новина при цьому знаменує собою не попередження про щось погане або скаргу на власні страждання в іншому світі, а, навпаки, втіху.

Суть послання в такому разі зводиться до наступного: людина влаштувалася після смерті і вирушає в далеку дорогу. Не варто переживати і журитися – продовжуйте жити і радіти кожному дню.

Обіцяє поповнення

Кішки, як відомо, жінки плідні і від дефіциту потомства страждають рідко. Тому зовсім не дивно, що в народі їхню появу на порозі дому пов’язують із швидким поповненням у сім’ї. Багатообіцяюча прикмета має кілька версій.

Згідно з однією з них, у гості має заявитися вагітна кішка — треба її прийняти та допомогти малюкам з’явитися на світ. Відповідно до другої, нагрянути має саме кошеня — мовляв, потренуйтеся на мені, зовсім скоро ви станете батьками. Юного мандрівника теж належить зробити членом своєї сім’ї і до кінця днів пестити і плекати його.

Exit mobile version