Четвер, 4 Липня

Коли ми поспішаємо на зустріч і випадково знаходимо дефект одягу, набагато швидше виправити його на собі. Однак така звичка вважається поганою прикметою. Пропонуємо розібратися, чому зашивати одяг на собі це не до добра.

Стаєш забудьким

«На собі не можна шити, бо пам’ять пришиєш», — так звучить народна прикмета. Згідно з нею, якщо зашивати на собі речі, можна забути щось важливе в самий невідповідний момент, що спричинить низку неприємностей у майбутньому.

Ця прикмета поширюється також на пришивання ґудзиків та штопання тканин. Подейкують, що так можна втратити свідомість.

Виникають неприємності

У давнину вважалося, що голка має магічну силу, яка здатна або захистити тебе, або ж, навпаки, спровокувати біди. Зашиваючи одяг на собі або на комусь іншому, можна направити негативну енергію не туди, що принесе життєві неприємності.

А тепер про хороше

Однак крім поганих прикмет, пов’язаних із шиттям на собі, є ще й добрі. Наприклад, раніше вважалося, що, якщо користуватися таким методом, можна «пришити хлопця», тобто залучити до свого життя нареченого.

Якщо ви вірите в прикмети, але вам терміново потрібно виправити дефект речей на собі, для нейтралізації ефекту від голки потрібно затиснути між губами невеликий шматочок нитки і акуратно зашити тканину. При цьому необхідно мовчати та перебувати у повній тиші. Вважається, що якщо не подавати жодних звуків, темні сили не завдадуть шкоди людині. 

Безпека

У давнину голки сильно відрізнялися від тих, які ми використовуємо зараз. На них були зазубринки та шорсткості. Під час шиття ситуація була не особливо стерильною, що при уколі викликало інфекції в організмі. Ліків від захворювань не було, і загроза від порізу голкою ставала смертельною. 

Насправді, такий спосіб виправлення одягу досі не є найбезпечнішим. Можна випадково вколотись, поранитися, занести бруд, зіпсувати речі. Тому краще витратити час, зняти річ і зашити дефект без зайвих труднощів і подальших наслідків — чи то від прикмети, чи то від небезпечних дій. А ставитись серйозно до забобонів чи ні — вирішувати вам.

Exit mobile version