Середа, 26 Червня

Вважають, що в очі не дивляться тільки тоді, коли обманюють або є що приховувати. Але ж і люди з кришталевою душею іноді не можуть витримати на собі пильного погляду співрозмовника. На те також є причини.

Розкажемо, чому співрозмовник не дивиться вам у вічі, і чи варто відразу підозрювати обман.

Причина у сором’язливості

У певних колах вважається зухвалістю заглядати людині у вічі. Але крім цього правила існують просто сором’язливі люди. Вони просто не хочуть, щоб сторонні дізналися про хід їхніх думок, чи просто хочуть приховати свої почуття, емоції, переживання, тривожність чи відчувають від чужого погляду дискомфорт.

Причина у невпевненості

Цілком можливо, що у співрозмовника проблеми із самооцінкою і він боїться, що його погляд буде оцінений надмірно суворо. Не виключено, що людина боїться дивитися в очі з якихось інших причин – наприклад, через страх перед керівництвом.

Причина у погляді співрозмовника

Можливо, у момент розмови ваш співрозмовник неправильно зрозумів ваш настрій, помилково виявивши у погляді критику чи невдоволення. Щоб уникнути конфлікту, співрозмовник відведе очі убік.

Причина в роздратуванні

Та будь хто може вийти з себе, якщо його почнуть розглядати, вивчати аналізувати. Щоб приховати негативні емоції, стрес і роздратування, також доводиться дивитися кудись убік чи повз співрозмовника.

Причина в інтересі

А точніше, у його повній відсутності. Тут треба уважно придивитися до жестів, пози, поведінки співрозмовника. Можливо, що це найкращий момент завершити зустріч або перенести її на інший день.

Exit mobile version