Субота, 23 Листопада

Прання подушки в пральній машині не таке складне, як сушіння. Важливо лише розібратися з наповнювачем і вже завантажувати машину. Ще потрібно виключити парочку помилок, яких найчастіше припускаються господині при пранні.

Як часто прати

Якщо прання дозволене виробником, то робити це слід не рідше двох разів на рік. Не забуваємо, що кількість режимів прання може залежати від стану здоров’я та умов експлуатації.

Як прати подушку

Багато залежить від наповнювача. Це можуть бути натуральні волокна рослин або гречане лушпиння, особливо популярний бамбук. З продуктів тваринного походження використовується шерсть, кінський волосся та пух.

Холлофайбер, синтепон та полістирол відносяться до синтетичних складів.

Рослинний наповнювач

Для бамбука потрібно виключити застосування відбілювача та віджимання, а також температуру вище 40 градусів Цельсія. 

А ось прати подушку з гречаного лушпиння не рекомендується. Головна проблема у сушінні. Можна прати лише чохол.

Наповнювач тваринного походження

Найскладніше – це випрати подушку набиту пташиним пухом, тому краще відразу здати її в хімчистку.

Наповнювач можна прати лише у чохлі, у воді не більше 30-40 градусів, на делікатному режимі з мінімальними обертами та додатковим полосканням. Замість порошку використовується гель.

Краще це робити влітку, щоб наповнювач просихав на свіжому повітрі.

Наповнювач із вовни може дати усадку. Якщо прання не забороняє виробник, то вибирають режим «вовна» або «делікатне прання», у воді не вище 30 градусів за Цельсієм.

З синтетики

Перуть разом із м’ячиками для прання на делікатному режимі, 30-40 градусах та гелем для прання, без віджиму. Воду акуратно віджимають руками, виріб не струшують. Можна обмежитися сухим чищенням.

Exit mobile version