П’ятниця, 22 Листопада

У деяких рецептах пирогів, булочок та іншої випічки автори зазначають, що головну складову – борошно – варто обов’язково просіяти. У той же час, це зауваження можна виявити не в усіх інструкціях з приготування. Тому, власне, і виникає питання: чи потрібно займатися просіюванням борошна, чи можна заощадити час і сили без втрати для результату?

Звернемося за допомогою на думку професіоналів кулінарної справи, які в один голос твердять: борошно просівати треба. На те є одразу кілька причин.

По-перше, процедуру варто виконувати з міркувань безпеки. Іноді трапляється так, що в сипучому вмісті мішка можуть бути сторонні предмети. Та й ймовірність того, що до борошна не потрапили жодні комахи, жучки та черв’ячки, ніхто, на жаль, дати не може.

А по-друге, як відомо, за час зберігання борошно під вагою власної ваги стає щільним. Пропускаючи його через сито, ми робимо борошно більш пухким і розсипчастим. Це означає, що випічка з дріжджового тіста вийде більш пишною, тоді як у млинцях з використанням просіяного борошна точно не виявиться грудочок.

Насамкінець зазначимо, що, якщо в рецепті зазначено, що потрібно використовувати розпушувач, просіювати його варто разом з борошном. Завдяки цій маленькій хитрості він розподілиться рівномірніше.

Exit mobile version