Субота, 23 Листопада

Зручне та функціональне крісло — невіддільна частина комфортабельного геймерського простору. Але, як і будь-які інші меблі, конструкція схильна до зносу та ламання, особливо за умови щоденного тривалого використання. Щоб довго не замислюватися про заміну виробу та насолоджуватися комфортом, варто придбати якісне ігрове крісло відомого бренду. А дрібні недоліки, які неминуче виникають у процесі експлуатації, можна легко усунути самотужки.

Зношення оббивки

Для геймерських меблів використовують високоміцні деталі й матеріали, стійкі до механічних пошкоджень. Але вони не здатні протистояти активності домашніх улюбленців, гострі пазурі й зуби яких залишають подряпини та розриви — і це поширена проблема. Варіанти розв’язання:

  • усунути косметичні дефекти за допомогою спеціальних засобів для відновлення шкіри чи тканини;
  • замовити нову оббивку або звернутися до майстра для ремонту;
  • придбати вібронакидку — це маскування пошкоджень і приємний масаж водночас.

Найчастіше вдається обійтися базовим ремонтом — і крісло знову поверне початковий вигляд.

Зламаний механізм регулювання

Механізм зміни висоти або кута нахилу може вийти з ладу через інтенсивне використання або сильний тиск. Але зіпсовану деталь легко замінити окремим компонентом: із цим завданням легко впоратися самостійно, відновивши функціональність конструкції.

Пошкоджені колеса

Для геймерського крісла бажано вибрати рівну поверхню, а також переконатися у відсутності на підлозі сторонніх предметів, які можуть спричинити поломку. Проте навіть внаслідок дбайливої експлуатації коліщатка можуть зношуватися — і поступово перестають виконувати свої функції.

Єдиний вихід у такій ситуації — заміна. Не варто міняти деталі окремо — це може вплинути на стійкість конструкції. Краще замовити набір відповідного діаметра, відкрутити частини, що не функціонують, і на їх місце закріпити нові.

Зіпсований підлокітник

Занадто сильний тиск на функціональні елементи, як і випадкове падіння крісла, може спричинити пошкодження підлокітників. Про необхідність проведення ремонту сигналізують такі «симптоми»:

  • скрип;
  • зміна положення;
  • відсутність міцної фіксації.

Можна спробувати змастити конструкції силіконовим спреєм чи затягнути з’єднання. Якщо ситуація не покращиться, то доведеться повністю оновити підлокітники.

Зношені подушки

Як і у випадку з оббивкою, можна спробувати акуратно зашити дірку або усунути її спецзасобами. Якщо аксесуар змінив форму та втратив колишню щільність, то краще не витрачати час на ремонт, а купити новий аксесуар для геймерського крісла.

Exit mobile version