Кожна господиня має свій секрет приготування смачного супу. Наприклад, багато хто каже, що найсмачніша страва виходить з мінімальної кількості компонентів. Звичні для супів моркву та картоплю краще не використовувати. Щодо м’яса, то бульйон слід варити окремо. Туди можна додавати прянощі, спеції та овочі.
Поки процес варіння м’ясного інгредієнта триває, можна зайнятися горохом. Останній компонент слід попередньо замочити, щоб усунути всі шкідливі елементи, пил, а також щоб він швидше розварювався.
Як тільки головний компонент починає активно кипіти, а варити його теж слід спочатку окремо, його потрібно помішувати.
Спочатку каструля має бути на великому вогні, а потім його потрібно зменшити до мінімального. Піну, якщо вона починає заважати, треба зняти. Процедуру достатньо провести один раз.
Поки кипить горох, можна зайнятися іншими компонентами. Наприклад, цибулину необхідно нашаткувати і відправити смажитися. Слідом на сковороду треба помістити шматочки сала. Не зайве нарізати трохи тонких смужок копченого бекону. Все це подарує неповторний аромат страві, зробить її наваристішою.
Потім, коли всі інгредієнти будуть готові, їх потрібно з’єднати у каструлі з горохом. Не можна забувати про бульйон, який також бажано вилити в ємність. Не зайве влити склянку холодної води до маси, щоб горох не встиг прилипнути до стінок каструлі.
Додати яскравіший колір частуванню можна за допомогою томатної пасти. Достатньо взяти половину чайної ложки і розвести її з водою, а потім злегка треба потушити на сковороді, де до цього готувалися сало і бекон. Потім можна додавати інгредієнт у суп.
Перед подачею страву слід прикрасити свіжою зеленню.