Субота, 28 Вересня

Потреба в повноцінному регулярному харчуванні є цілком нормальною, адже дозволяє задовольнити фізичні потреби. Купуючи смачний і корисний корм для котів на сайті https://www.zootovary.com/uk/korm-dlja-koshek-c-23_98.html, ви виявляєте турботу про свого улюбленця. Але настирливі вимоги добавки можуть дратувати та навіть занепокоїти. Особливо якщо тваринку недавно нагодували. Розгляньмо, чому кішки так роблять, і як діяти в такому разі.

Причини частого голоду

Багато людей не можуть відмовити улюбленим вихованцям і дають їм додаткову їжу. Але варто розібратися в причинах такої поведінки. Схильністю випрошувати корм відрізняються здебільшого кастровані тварини. Причина — зміни в гормональному фоні й обміні речовин. Наявність підвищеного апетиту після операції можна пояснити тим, що організм ще не пристосувався до нового стану. У кішок малий шлунок. Відчуття насичення настає досить швидко за невеликої кількості корму. Тому, якщо спостерігаєте у вихованця невгамовний апетит, зверніться до ветеринара. Настирливі прохання про їжу можуть свідчити про такі проблеми:

  1. Любов до ласощів. Якщо господар звик балувати вихованця, той скористається можливістю ще раз з’їсти щось смачненьке. Тварина постійно підходитиме до місця, де лежать ласощі, та вимагатиме їх.
  2. Розтягнутий шлунок. Це притаманно котам із зайвою вагою. Вони не наїдаються малою кількістю корму, тому випрошують ще.
  3. Голодне минуле. Тварина, яка раніше часто голодувала, схильна їсти занадто швидко, навіть не пережовуючи. Ця проблема більше психологічна, ніж фізична. Кіт переживає, що запаси закінчаться, тому постійно просить добавки.

Це загальні, найбільш розповсюджені причини. Але існують і медичні.

Проблеми зі здоров’ям

Відчуття невгамовного голоду можуть спричиняти паразити. Сприймайте це як симптом, якщо вихованець не набирає ваги, кашляє, має проблеми зі шлунково-кишковим трактом, у нього тьмяна шерсть і хворі очі. Покажіть кішку ветеринару, обстежте та лікуйте. Якщо, маючи потужний апетит, тварина худне, це може свідчити про хворобу, наприклад діабет. У такому разі організм не в змозі перетворити цукор на енергію, тому їжа не насичує. Також може спостерігатися постійна спрага. Ще однією причиною канючення є нудьга. Через депресивний стан збільшується апетит. Дещо подібне трапляється в людей. Проханнями тварина привертає вашу увагу. Проводьте з нею більше часу та даруйте любов.

Exit mobile version