П’ятниця, 20 Вересня

Перші страви зазвичай варять із запасом, щоб зайвий раз не стояти біля плити. Трапляється, що скисають супи раніше, ніж їх встигають доїсти. Причин цього чимало. Можна залишити в каструлі брудну ложку або черпак, часто розігрівати суп, не доводячи до кипіння, або не вчасно прибрати холодильник. Є ще одна помилка.

Коли додавати зелень у суп

Зазвичай це роблять після того, як усі інгредієнти зваряться, а до готовності залишиться кілька хвилин. У каструлю летить нашаткована зелень, вогонь вимикається, кришка закривається. Після цього можна не дивуватися, що перше скисло раніше за визначений термін.

Як правильно

На перший погляд все зроблено правильно, але після того, як у суп відправили зелень, він має обов’язково закипіти.

По-перше, не варто боятися, що в окропі загинуть чи розчиняться вітаміни та інші корисні елементи. За пару хвилин загалом із ними вже нічого страшного статися не зможе.

По-друге, кип’ятіння супу із зеленню допоможе розкрити травам свій аромат. Для порівняння – можна просто кинути той же набір зелені у тарілку після подачі до столу – ефект від її присутності буде мізерним.

По-третє, якщо не довести суп із зеленню до кипіння, він зіпсується набагато швидше. Вважається, що суп із сирою петрушкою, якщо його не прокип’ятити, зіпсується навіть у холодильнику.

Exit mobile version