П’ятниця, 20 Вересня

Бажаєте віддати свою дитину на футбол чи волейбол? І правильно: експерти довели, що у тих, хто займається подібними видами спорту, виникає менше проблем із психічним здоров’ям.

Згідно з результатами масштабного дослідження, проведеного в США, діти та підлітки, які займаються командними видами спорту, рідше стикаються з психічними проблемами. При цьому ті з дітей, які займаються індивідуальними видами спорту, можуть мати більше ментальних проблем, ніж ті, хто взагалі не пов’язаний зі спортом. Усі висновки було опубліковано у виданні PLOS ONE.

У ході наукової роботи Метт Хоффманн із Каліфорнійського державного університету разом із колегами вивчив дані про 11 235 дітей, вік яких становив 9-13 років. Експерти звертали увагу на спортивні звички та психічне здоров’я дитини. Крім того, враховувалися такі фактори, як загальна фізична активність учасників та дохід їхньої сім’ї.

Як і очікувалося, діти, які займаються футболом та іншими командними видами спорту, мають міцнішу психіку. Тому в них рідше зустрічається депресія, занепокоєння, замкнутість, проблеми із встановлення та підтримання соціальних контактів, а також проблеми з увагою.

При цьому хлопці, які займалися лише індивідуальними видами спорту, мали серйозніші проблеми з психікою, ніж ті, хто не займався спортом. Дівчатка, які обрали командний або індивідуальний вид спорту, рідше при цьому демонстрували поведінку, що порушує правила.

Exit mobile version