Понеділок, 20 Травня

Зазвичай губки лежать біля кухонної мийки. І це цілком логічно: без цього виробу не обійтися при митті посуду. Однак на кухні у деяких господарок губки можна виявити не лише поряд з раковиною, а й у холодильнику.

Виявляється, у деяких випадках зберігання м’якого виробу в умовах низьких температур справді має сенс. Але робити це потрібно не для самих кухонних губок, а для досягнення інших цілей.

Губка на поличці холодильника

Знаходячись у когось у гостях, ви відкрили холодильник і побачили кухонну губку на одній із поличок? Не дивуйтесь! Знаходження виробу тут має сенс. Наприклад, у ситуації, коли холодильне пристрій необхідно позбавити зайвих запахів.

Звичайно, можна просто поставити на поличку блюдце з харчовою содою. Але продукт може легко прокидатися.

Використовувати губку простіше. Перед тим, як покласти виріб у холодильник, його необхідно просочити розчином, приготованим на основі вищезгаданого сипучого засобу.

Нічого не просипляться, полички залишаться чистими, а сморід зникне набагато раніше.

Губка в морозильнику

Виявити виріб можна й у морозильній камері холодильника. Деякі господині кладуть губки туди заради заморожування води.

Звісно, ​​можна встановити заповнену водою форму для льоду. Але іноді виникає необхідність не в отриманні крижаних кубиків, а отриманні «багаторазового» холодного пристосування.

Заморожена губка, що знаходиться в пакетику, утримує вологу досить довго. Тому її можна сміливо брати до поїздки. Не виключено, що вона стане в нагоді під час відпочинку на відкритому повітрі: наприклад, для прикладання до місця забиття.

Крижані кубики розтануть дуже швидко. А губка здатна не просто до тривалого утримання холодної рідини, а й повторного заморожування. Важливо: не забувайте класти губку в пакет перед тим, як відправити в морозильник!

Exit mobile version