Субота, 23 Листопада

Перловка, вона ж крупа з ячменю, частіше використовується при варінні розсольника або входить до меню тих, хто хоче схуднути. Вона удосталь містить клітковину, масу вітамінів і мінералів, білків та інших корисних речовин. Один із етапів приготування каші з перловки – це замочування.

Розберемося, чи обов’язково замочувати перлову крупу перед приготуванням.

Крім тривалого вимочування крупи у воді, зустрічаються такі прийоми, як запарювання перловки в термосі, додавання у воду оцту або лимонного соку, а також кисломолочних продуктів.

Ще одна важлива деталь – залишати крупу у воді на ніч потрібно в холодильнику. А потім потрібно промити зерна.

Експрес-замочування

Крупу пересипають у сито, розміщують над каструлею з окропом, залишають на 15 хвилин, помішуючи кожні 5 хвилин. При цьому потрібно постійно підливати гарячішу воду.

Ще можна підготувати крупу в мікрохвильовій печі. Для цього 1 склянку перлової крупи поміщають у воду, ставлять у НВЧ-піч і нагрівають на максимальній потужності 1-4 хвилини.

Замочувати чи ні

Мета будь-якої з цих процедур – скоротити процес приготування каші або супу, а також досягти м’якшого і ніжнішого смаку. Класичне вимочування перловки у 12 разів скорочує час варіння крупи. А ще в процесі вимочування можна позбутися сміття, яке складно вимити при звичайному полосканні.

Exit mobile version