П’ятниця, 22 Листопада

Деколи ми, самі того не помічаючи, руйнуємо свої відносини через незначні (на перший погляд) патерни поведінки. Експерт із відносин Шеннон Тебб розповіла, які саме звички краще відразу ж розпізнавати, відловлювати і опрацьовувати — усередині себе, з психологом чи за допомогою чесної розмови у парі.

Пасивна агресія

У постійної пасивної агресії може бути кілька причин: наприклад, ви вже втомилися від частих відкритих конфліктів або вдаєтеся до такого типу спілкування з дитинства. Але якою б не була причина, нічого доброго пасивна агресія у стосунки точно не принесе. «Маленькі завуальовані уколи на адресу партнера можуть бути дуже болючими. Якщо вас щось турбує, говоріть про це прямо та чесно», — радить Тебб.

Сприймати партнера та відносини як належне

Через деякий час ми часом так звикаємо до наявності партнера в нашому житті, що зовсім перестаємо цінувати його та стосунки. В результаті – зовсім не намагаємося дивувати один одного і тонемо в рутині, стаючи схожими на старих друзів, а зовсім не на коханих. Важливо вчасно відловити цей патерн і подумати, як ви і партнер можете освіжити ваш роман і змусити спалахнути по-новому. Наприклад, можна знайти час і сили на організацію регулярних романтичних побачень або просто почати частіше робити один одному компліменти.

Проводити надто багато часу з гаджетами

Будь то телефон, комп’ютер, телевізор або відеоігри — гаджети можуть серйозно нашкодити стосункам, оскільки позбавляють вас живого контакту. Якщо зовсім не можете без смартфона – домовтеся з партнером обов’язково приділяти один одному певну кількість часу в день офлайн і дотримуйтесь цього правила.

Жартувати над партнером

Жарти можуть бути цілком невинними, але якщо ви надто часто висміюєте якісь особливості чи досвід партнера, а він дає зрозуміти, що йому це не подобається, краще зупинитися. «Жарти на адресу партнера можуть завдати шкоди відносинам. Важливо поважати кордони», — наголошує Шеннон Тебб. Те саме, до речі, стосується й надмірної критики.

Приносити роботу додому

“Важливо відволіктися від роботи, коли ви вдома, і приділити увагу своєму партнеру та сім’ї”, – зазначає Тебб. Постарайтеся виконувати всі робочі завдання у термін (або делегувати їх), щоб вдома повністю зосередитись на близьких. Це вірно і для дуже частих затримок в офісі – по можливості намагайтеся їх уникати, дотримуючись горезвісного work-life balance.

Exit mobile version