Неділя, 23 Червня

Свого часу Зигмунд Фрейд дуже багато часу в терапії приділяв несвідомому клієнту. Австрійський психолог стверджував, що несвідоме не належить одній людині — це енергоінформаційний простір, в який завантажено всю історію людей, які жили до неї.

Останні дослідження психогенеологів підтверджують навіть вплив переживань, що «застрягли» у роді. Так, якщо ваші предки протягом свого життя не змогли пережити почуття, пов’язані з якоюсь сумною подією (смерть близького, розкуркулювання тощо), то це «записується» в тілі наступних поколінь на рівні генів. Як кожне покоління предків може вплинути на певну сферу нашого життя.

Сьоме покоління

Це найглибша пам’ять у роді — 64 особи. Сценарії настільки «запечатані» у нашій психіці, що розірвати якісь негативні програми цього покоління найскладніше. Це може виявлятися чорною смугою, коли в голові тільки одна думка: “Та за що мені все це?”

Якщо ж сценарії позитивні, це може усвідомлюватися, як щасливий збіг обставин, подарунок долі, оскільки предками були сформовані правильні, вдалі вирішення тих чи інших проблем. Ви можете також бачити несподівані підказки у снах про небезпеку вчинення тієї чи іншої дії.

Ще це може виявлятися дивними станами: незрозуміло звідки почуттям гіркоти, тривоги, страху. І у виняткових випадках – панічними атаками, через які непрожиті в родовій системі почуття намагаються вирватися назовні через ваше несвідоме.

Шосте покоління

32 людини, думки та почуття яких сформували ваші принципи, підвалини та мораль. Якщо у вас в цьому поколінні були предки з магічним потенціалом, духовні вчителі або священнослужителі, вас може тягнути у професію, що допомагає, або езотерику. Якщо в цьому поколінні були видні громадські діячі, то не дивуйтесь бажання стати популярним, працювати в уряді чи створювати якісь великі соціальні проекти, зокрема благодійні. Якщо ж у цьому поколінні хтось «уславився» аморальним вчинком, на жаль, є ймовірність повторення родового сценарію для нащадків, або це позначається на трудності із зачаттям та народженням дітей.

П’яте покоління

16 осіб, дії та вчинки яких генетично закладають аспект волі, амбітності та бажання досягати своїх цілей. Іноді це у негативному варіанті проявляється у жінок. Якщо прапрабабуся була сильною і владною «сталевою» леді і сама себе за це скорила, то може так статися, що праправнучка «воюватиме» і щось несвідомо без кінця всім доводитиме. Особливо чоловікам, що позначиться на якості її стосунків та шлюбу, часто виливається в сценарій самотності. Для розриву даного родового патерну поведінки доведеться багато працювати над своєю жіночою частиною.

Четверте покоління

Наші прадіди та прабабусі – 8 осіб. Ці пращури найчастіше закладають серйозні негативні любовні сценарії. Якщо хтось із цих предків був самотній, то ви теж несвідомо можете шукати подібного, боячись стосунків. Якщо хтось терпів аб’юз, то вам може дістатися той самий сценарій. Іноді сценарій формується навіть простим рішенням, що «любити — це боляче», і правнучка починає несвідомо шукати партнера, який завдаватиме їй фізичного болю у стосунках.

Сценарії сім’ї у позитивному варіанті також закладаються четвертим поколінням. Якщо вам пощастило вступити в щасливий шлюб, дякуйте вашим прабабусям і прадідам за це.

Є ще й фінансовий парадокс, пов’язаний з цим поколінням: відмічено, що якщо предки жили в достатку, то і правнукам дістається вміння заробляти. А якщо хтось із предків втратив усе, то у нащадків може бути неусвідомлений страх перед великими грошима, що може позначитися на кар’єрі та професійному зростанні.

Третє покоління

Наші улюблені бабусі та дідусі – 4 особи. Люди, які вміють дарувати онукам кохання без умов та очікувань. Саме з цим поколінням, крім батьків, ми маємо живий контакт, що дуже сильно впливає на наше життя. Навіть спогади про проведений час з бабусями та дідусями підживлюють теплом та позитивом.

Давно помічено, що таланти та здібності передаються саме через покоління. Тому з питаннями «ким мені бути в цьому житті» найкраще звертатися до цього шару родової системи. Це не означає, що ви повинні взяти професію діда чи бабусі. Дещо глибше: якщо хтось із них чудово співав, але не реалізував це професійно, то ось вам і підказка. Пам’ять про цих предків найживіша, навіть якщо ви не застали їх. Дізнаючись про їхні інтереси та захоплення, ви можете здивуватися схожості потенціалу та потягу до чогось.

Друге покоління

Наші з вами батьки – 2 особи. Через які ми безпосередньо отримуємо зв’язок з усіма поколіннями родової системи, які є у нашому несвідомому. Саме вони формують наші здібності побудувати гармонійні взаємини з усіма людьми навколо та знайти своє місце у світі.

Найближче до свідомої частини психіки знаходяться дитячо-батьківські сценарії, розбираючись із якими, змінюється наше сприйняття світу та якість життя. Іноді складно отримати якийсь позитивний родовий потенціал, якщо у вас дуже складні взаємини з батьками та багато накопичених образ та претензій з дитинства.

Перше покоління

Це ми самі, наше “я”. Говорячи про родову систему, ми забуваємо, що «тут і зараз» її найважливіша частина. Тому що ми використовуємо те, що дісталося нам у спадок, маючи можливість багато чого змінити. І все, що ми робимо сьогодні, які ухвалюємо рішення, залишається назавжди в нашому роді і передається далі. Це наша думка про свою особистість, те, як ми дбаємо про фізичне тіло та психічне здоров’я, як позиціонуємо себе в соціумі.

Родові сценарії – це не фатальність. Це рішення, яке одного разу ухвалили. Звертаючи на це увагу, розуміючись на родовій історії, будучи нащадком свого роду, ви можете багато чого змінити у своєму житті. І вибір лише за вами.

Exit mobile version