П’ятниця, 20 Вересня

Ніхто не каже, що не можна варити бульйон із замороженого м’яса – було б бажання. Але є три нюанси, з якими потрібно ознайомитися. Взагалі не має жодного значення ціль. Чи це буде суп, просто варене м’ясо або бульйон для інших страв – особливої ​​гастрономічної насолоди випробувати не вийде.

Три причини не варити заморожене м’ясо

До проблем із травленням та зі здоров’ям загалом вживання подібної їжі не призведе. Винятком стане варіння зіпсованого та замороженого м’яса. Але все одно так краще не робити.

Причина перша

М’ясо перед варінням заморожують для того, щоб воно краще проварювалося, краще просочувалося спеціями та іншими добавками. Але найсумніше, що після приготування всередині воно може залишитися сирим, не кажучи вже про те, що часу піде вдвічі більше.

Причина друга

Ця причина проста та банальна. М’ясо вийде несмачним і все. Воно буде жорстким, волокнистим, сухим. Якщо двома словами, то смак і структура продукту сильно постраждають через різкий перепад температури.

Причина третя

Якщо потрібний прозорий бульйон, то точно нічого не вийде. Це буде варево темного та каламутного кольору, абсолютно ненасичене за смаковими показниками.

Як розморозити

Найкраще дістати м’ясо завчасно та покласти в холодильник. На розморожування може піти щонайменше 12 годин. У середньому шмат яловичини вагою 1,5-2 кг розморожується близько доби.

Можна покласти м’ясо у воду, але постраждає смак продукту та вимиється частина корисних речовин.

Розморожування в мікрохвильовій печі, духовці і за допомогою інших нагрівальних приладів можна розглядати тільки в екстреному випадку.

Exit mobile version