Субота, 23 Листопада

Деякі корисні поради та рекомендації допоможуть не тільки позбутися запаху цибулі на кухні, але й використовувати її в домашній аптечці. Цибуля – це овоч, який ми найчастіше використовуємо на кухні. Ми використовуємо цибулю для супів, соусів та салатів. 

Цибуля є важливим доповненням до м’яса та риби. Цибулю потрібно застосовувати при приготуванні їжі не тільки через її ефектний смак, але ще й тому, що це відмінний антибіотик.

Відрізана половина цибулі не втратить смак і не зав’яне, якщо ви намажете місце зрізу вершковим маслом або маргарином. 

Щоб цибуля при смаженні не прилипала, просто додайте до неї трохи солі. Щоб дрібно нарізана цибуля не згорала, а набувала гарного кольору, обваляйте шар цибулі в борошні перед обсмажуванням.

Цибуля, яку ви додаєте в суп, стане значно смачнішою, якщо спочатку ви обпалите її над газовим пальником.

Якщо після очищення ви на секунду занурите цибулину в киплячу воду, то не страждатимете від сильного запаху цибулі. З’ївши цибулю, ви можете позбутися неприємного запаху з рота, пожувавши листя петрушки.

Цибуля, як губка, поглинає запахи. Якщо розрізану цибулю покласти в стару шафу, то вона придбає затхлий запах.

Якщо ваші руки пахнуть цибулею, вам потрібно промити їх у холодній воді з сіллю. Гаряча вода лише закріпить неприємний запах.

При укусі оси чи бджоли, потріть місце укусу цибулею. Це дозволить отримати полегшення від болю та запобігти набрякам.

Цибуля має відмінні антибактеріальні властивості і прискорює загоєння ран. Ви можете використовувати нарізану цибулю як припарку для лікування шкіри, абсцесів та опіків.

Цибуля зберігається краще, коли висить у зв’язці або пучку в сухому місці, що провітрюється.

Очищення цибулі даватиметься легше, якщо на секунду занурити цибулину в холодну воду.

Exit mobile version