П’ятниця, 22 Листопада

Займаючись приготуванням, можна заплутатися та додати надто багато солі. У цей момент більшість людей засмучуються, забуваючи, що проблему можна вирішити кількома способами. Тому варто розібрати типові ситуації та варіанти їх вирішення.

Бульйон або суп

Найпростіше пересолити суп або бульйон під час приготування. Виправити неприємність можна кількома способами.

  1. Збільшити кількість води та компонентів для приготування. Такий спосіб підійде лише в тому випадку, якщо є час та ємність більшого діаметра.
  2. Додати трохи меду. Як показує практика, однієї чайної ложки має бути достатньо. Збільшувати кількість меду не рекомендується, оскільки смак бульйону може змінитися.
  3. Змішати в рівних пропорціях оцет та цукор. Їх додають по одній ложці поступово, контролюючи смак. Метод робочий, проте важливо виявляти раціональність.
  4. Додати чорнослив і варити кілька хвилин. Фрукт добре вбирає сіль. Мінус цього способу – це зміна смаку бульйону.

А найкращий спосіб полягає в тому, що в суп можна покласти крупну картоплю, яка вбере в себе частину солі. Звичайно, цю картоплю після приготування потрібно дістати. Деякі кухарі радять поміщати в суп рис чи борошно, використовуючи спеціальний мішок. Крупа чудово вбирає сіль.

Овочеві страви

Щоб зменшити концентрацію солі в овочевих стравах, достатньо збільшити її обсяг. Намагатися нейтралізувати цукром, медом та іншими способами немає жодного сенсу.

Рибні страви

З рибними стравами трохи складніше, але при правильній вправності все можна виправити. При смаженні рекомендується тушити рибу з борошняним соусом. Також можна додавати:

  • сметану;
  • пюре;
  • овочі.

Ці компоненти вберуть в собе частину солі.

Пересолений гарнір

Пересолити гарнір можна випадково і багато людей не знають, як бути. А навіщо ускладнювати собі життя? Гарнір можна подати з несолоним соусом, який зможе компенсувати смак.

Exit mobile version