П’ятниця, 20 Вересня

Вдалим зимовим взуттям вважається пара, що поєднує в собі дві умови: комфорт та безпека. Якщо в теплих і красивих черевиках взимку і кроку зробити не можна без остраху послизнутися, то кому потрібне таке взуття? Але, як кажуть, «не викидати ж!». Чи можна врятувати слизьке взуття?

Зимовий період для пішоходів – це найбільш травмонебезпечний, а з віком травми стають все важчими, лікування тривалішим і дорожчим. Невдало підібравши взуття, не поспішайте його міняти. Від забитих місць і травм врятують прості поради, що захищають і взуття, і його власника.

Порада перша

Найпростіше, що можна зробити, це загорнути в найближчу аптеку та наклеїти на підошву великі шматки щільного міцного пластиру. Довго з таким захистом не проходиш, але до дому можна дістатися без синців.

Порада друга

Купуйте в магазині кілька тюбиків суперклею і запасіться парою жменей чистого піску. Обробляйте клеєм підошву і потім посипайте сухим піском по невисохлому шару. Добу сушіть черевики і в дорогу. Періодично захисний шар доведеться оновлювати.

Порада третя

Допитливі громадяни та шанувальники всього натурального та екологічно чистого можуть спробувати розрізати овоч сирої картоплі та добре обробити їм підошву.

Робиться це після попереднього сушіння та перед кожним виходом на вулицю. Але куди розумніше замість картоплі використати перевірену часом каніфоль.

Exit mobile version