Субота, 23 Листопада

Солоне сало – популярний продукт, про користь якого знає кожен. Нехитра закуска подобається багатьом і приготувати її не важко, якщо знати деякі нюанси.

Здавалося б, із засолюванням сала впорається навіть недосвідчений кулінар, але важливо знати, яке сало підійде для засолювання і скільки солі потрібно класти, щоби рівномірно просолилося.

Як правильно солити сало

Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі сала, – щільність, колір сала та самої шкірки, запах та його товщина. Вибирайте сало, товщина якого не перевищує 3-6 см. Це означає, що свиня була не старою, сало не буде твердим. Сало має бути біле чи ніжно-рожеве у центрі. Воно не повинно бути жовтим, інакше це старе сало, можливо, сало кнура.

Перед засолюванням помийте сало під холодною проточною водою і добре обсушіть. Потім зробіть на шматку сала надрізи, так воно краще просолиться. І солі, спецій не шкодуйте: часнику, перцю та лавру багато не буває.

Укрите в солі та спеціях сало тримайте за кімнатної температури 3-4 години, потім загорніть сало у вощений папір, потім – у фольгу і покладіть у морозилку. Наступного дня спробуйте, що вийшло. Якщо солі достатньо, то сало можна їсти. Загалом 2-3 доби – оптимальний час для правильного засолювання сала.

Exit mobile version