Субота, 23 Листопада

Кожній господині хочеться, щоб готовий борщ вийшов ідеально смачним. На жаль, досягти такого результату вдається далеко не завжди. Уникайте помилок, які призведуть до того, що перша страва не вийде досить смачною та ароматною.

Ви заливаєте м’ясо гарячою водою

Заливайте м’ясо тільки холодною водою, щоб бульйон вийшов справді наваристим. Завдяки цьому продукт зробить рідину досить жирною, смачною та соковитою. Заливаючи м’ясо гарячою водою, ви отримуєте бульйон без смаку. Пам’ятайте, що смак бульйону відіграє важливу роль у випадку з борщем. Не варто економити час, оскільки це зіграє не на вашу користь.

Вибір м’яса з кісткою

Щоб зварити борщ, користуйтесь лише м’ясом без кістки. В іншому випадку бульйон стане каламутним, набуде неприємного смаку. Беріть той продукт, який має жировий прошарок, а також достатню кількість сполучних тканин.

Коріння в бульйоні

У процесі приготування бульйону прийнято користуватися корінням селери та петрушки. Вони роблять борщ більш ароматним та смачним. Однак обов’язково вийміть коріння, якщо бульйон готовий. Вони не тільки зіпсують апетитний вигляд борщу, а й нададуть першій страві не надто приємного присмаку.

Ви варіть борщ на надто сильному вогні

Бульйон вийде смачним тільки в тому випадку, якщо ви варитимете його на невеликому вогні. В іншому випадку вміст ємності занадто сильно кипітиме, тому з’явиться неапетитна завись, що негативно впливає на смакові якості готової страви.

Варіть бульйон у каструлі, не накриваючи кришкою. Коли він буде готовий, не варто робити вогонь більше, додаючи овочі, адже це призведе до того, що колір першої страви не вийде апетитним.

Ви кладете буряк у бульйон у сирому вигляді

Не варто класти в бульйон овоч у сирому вигляді. Краще додавати варений буряк або заздалегідь обсмажити його, доповнивши коренеплід морквою і цибулею. Сирі буряки можна томити з піджаркою, потроху додаючи їх у бульйон. Кладіть овочі у борщ тоді, коли вони стануть м’якими. Ніколи не користуйтеся сирим буряком, адже він зіпсує ваш кулінарний шедевр.

Відсутність кислоти

Додайте до коренеплоду невелику кількість кислоти, адже без цього відправляти буряк у бульйон не варто. Ви можете користуватися помідорами або томатною пастою. Крім цього, підійде сік лимона або оцет. Завдяки середовищу підвищеного рівня кислотності солодкість буряків буде врівноважена, овоч залишиться насичено-червоним.

Ви рано кладете підсмажку

Варто додавати до борщу підсмажування наприкінці його приготування. Якщо вона варитиметься надто довго, пропаде солодкувато-карамельний присмак і апетитний відтінок. Коли капуста та картопля будуть готові, сміливо викладайте в першу страву піджарювання.

Ви пізно солите борщ

Додайте в кулінарний шедевр сіль перед тим, як викладати буряки. Якщо зробити це надто пізно, овоч стане неприємно рудим, тому ви не отримаєте апетитну першу страву.

Подання борщу на стіл відразу після його приготування

Дуже часто господині подають страву на стіл, ледве вимкнувши плиту. Але це погане рішення, оскільки борщ має постояти упродовж п’ятнадцяти хвилин. Так овочі віддадуть свій аромат, спеції рівномірно розподіляться попершій страві.

Exit mobile version