Вівторок, 24 Вересня

Плями від дезодоранту завдають чимало клопоту. Критично, коли плями від дезодоранту з’являються на кольоровому, світлому та темному одязі. Якщо їх відразу не позбутися, річ може стати непридатною для використання.

Оцет

Такий метод можна використовувати для кольорової тканини. Якщо одяг темний або світлий, плями можуть пожовтіти, а відновити річ не вийде. 

Суть методу: потрібно злегка змочити забруднення оцтом і залишити на цілу ніч. Далі потрібно випрати річ вручну, використовуючи стандартний порошок. Метод досить ефективний, проте слід розуміти, що оцет може залишити плями.

Засоби для миття посуду

Краще використовувати “Фейрі” або інші схожі засоби. Застосовувати мийний засіб досить легко: потрібно нанести на річ, а через півгодини випрати руками. Якщо з першого разу не вдалося повністю позбутися плями, процедуру можна повторити вдруге.

Сода та миючий засіб

Метод приготування розчину: 2 чайні ложки харчової соди змішуються з кількома краплями миючого засобу. 

За підсумком має утворитися кашка, яка наноситься на місце забруднення на кілька годин. Після цього потрібно прополоснути річ і випрати її. Такий спосіб також дозволяє позбутися жирних плям.

Горілка

Горілка демонструє хорошу ефективність, проте слід пам’ятати про ризики. Горілка може зашкодити одягу, залишаючи неприємні сліди. 

Також через її застосування може змінитися колір. Щоб уникнути негативу, краще вибрати непомітне місце та подивитися на реакцію. Якщо слідів не залишилося, горілку можна використовувати для видалення плям.

Як правило, вистачає кілька хвилин, щоб позбавитися від забруднень. У запущених ситуаціях можна залишати річ на кілька годин. Змивати лише холодною водою без застосування миючих засобів.

Лимонний сік

Лимонний сік зможе здивувати своїм ефектом. Його слід застосовувати лише для кольорових речей. За своєю дією він нагадує спиртові розчини, проте необхідно виявляти обережність. Річ після застосування лимонного соку слід сполоснути у теплій воді.

Рекомендації щодо очищення

Є кілька важливих правил, яких слід уникати:

  1. Спочатку для очищення слід застосовувати м’яку щітку. Частину забруднень можна усунути механічним способом. Подібний метод є сенс застосовувати для білих речей.
  2. Перед застосуванням будь-якого з засобів слід перевірити реакцію тканини. Непоодинокі ситуації, коли, намагаючись очистити від забруднень, люди роблять лише гірше.
  3. Плями потрібно запрати від країв до центру. Якщо робити у протилежному напрямку, пляму можна розмастити по всій речі.
  4. Плями потрібно виводити відразу, не чекаючи, коли вони застигнуть. Затягуючи, пляма може залишитись на речі назавжди.

Також можна використовувати спеціалізовані засоби, які продаються у магазинах із побутовою хімією. Вони ефективні, але всеодно необхідно читати інструкцію із застосування.

Exit mobile version