Субота, 23 Листопада

Навряд чи комусь хочеться мати репутацію поганого співрозмовника. Однак деякі люди, всупереч своєму бажанню, набувають саме цього статусу. Через які помилки в розмовах людина стає неприємною для інших? Чому оточуючі можуть перестати поважати вас і втратити бажання спілкуватися з вами?

Розповідь про свої проблеми

Бажання поділитися з навколишніми власними переживаннями з приводу життєвих невдач цілком зрозуміле. Адже хочеться комусь поплакатись у жилетку. Але шукайте співчуття лише у найближчих людей: у тих, перед ким ви не боїтеся показати себе слабким.

А ось «вантажити» своїми проблемами приятелів, колег та простих знайомих не варто. Навряд чи їм захочеться слухати ваше «ниття». Якщо ви все ж таки підете на цей крок, то відразу втратите повагу і набудете статусу небажаного співрозмовника.

Безперервна розмова

Так, іноді хочеться виговоритись. Але дотримуйтесь міри.

Зрозумійте, що люди не схильні вислуховувати довгі та нудні монологи. Тому висловлюйтесь коротко і стисло. У жодному разі не перебивайте співрозмовників. Краще навчіться слухати їх.

Сипати сіль на рани

Не нагадуйте співрозмовникам про неприємні для них події. Не висловлюйтеся негативно про речі, які мають важливе значення для вашого товариша.

Поважайте думки, погляди та уподобання інших людей. І тоді вас не уникатимуть.

Exit mobile version