Вівторок, 24 Вересня

Завдання термобілизни полягає в тому, щоб забезпечувати правильну терморегуляцію. Однак ця її якість може бути втрачена внаслідок неправильного догляду за виробами.

Тому, перед тим як приступити до прання термобілизни, уважно вивчіть вказівки на ярличку одягу – як правило, тут виробники вказують спосіб прання та прийнятну температуру, а також можливість використання віджиму та сушіння в сушильній машині, а також іншу важливу інформацію.

Якщо ж ви не виявили жодних бірок на одязі, скористайтеся універсальними правилами зі цієї статті, щоб бути впевненими в тому, що прання не зіпсує речі.

По-перше, постарайтеся визначити, з якого матеріалу виготовлено одяг. 

Так, якщо ви встановили, що термобілизна має синтетичне походження, про хімчистку та прання з використанням агресивних речовин (хлор та інші відбілювачі) можна забути. Вовна, особливо мериносова, вимагає до себе дбайливого ставлення, а речі з поліпропілену в жодному разі не можна прати при температурі, що перевищує 30 градусів, і тим паче прасувати.

По-друге, якщо ви вирішили випрати термобілизну в пральній машинці, вибирайте найделікатніший режим з представлених і відключіть функцію віджиму.

По-третє, не використовуйте для прання гранульований порошок та господарське мило. Натомість або придбайте засоби, що призначаються саме для термобілизни, або використовуйте миючі гелі.

І по-четверте, правильно сушіть речі – розвісивши їх на плічках при плюсовій температурі в приміщенні, що провітрюється.

Exit mobile version