Субота, 21 Вересня

Курячий бульйон особливо затребуваний у холодну пору року – зігріває та заповнює втрачені сили, завдяки чому дозволяє протистояти простудним захворюванням. При цьому багато хто впевнений, що курку варити потрібно доти, поки м’ясо не почне само відшаровуватися від кісток. М’ясо дійсно стає м’якшим, але користь такого бульйону сумнівна.

Як варити курячий бульйон

Фахівці знають, що кожен продукт має технологію приготування, і це не занудство, а єдиний спосіб готувати корисну і здорову їжу. І щодо бульйону, то розварена до повної знемоги курка – це помилка.

Незалежно від смакових уподобань тушка вариться в середньому 40-50 хвилин. Якщо варити бульйон із окремих частин, то достатньо й тридцяти хвилин. Бройлерне курча звариться через годину після того, як закипить вода.

А якщо переварити?

Якщо варити довше визначеного часу, то білок, що міститься в м’ясі птиці, перейде в форму, що важко засвоюється організмом, так само як частина вітамінів та інших корисних речовин. Висловлюючись художньою мовою, корисна і здорова їжа перетворюється на баласт і банальний засіб вгамування голоду.

Крім того, варто знати, що при варінні курячого бульйону тушку або частини птиці кладуть у холодну воду. У такому разі поживні речовини при нагріванні води опиняться у бульйоні. Солити бульйон потрібно наприкінці варіння.

Якщо кинути м’ясо в солону та киплячу воду, то бульйон вийде «порожнім», тому що корисні речовини залишаться в м’ясі.

Exit mobile version