Понеділок, 29 Квітня

Ще зовсім недавно суп-пюре готували лише у ресторанах, та й то не у всіх. Сьогодні ця страва набула популярності навіть на приватних кухнях, оскільки поява кухонних комбайнів та блендерів перетворили процес приготування на легку та швидку процедуру. 

Однак існує помилка з приводу того, що суп-пюре – це просто подрібнені продукти. Особливість цієї страви у її ніжності, єдинорідної консистенції та легкості. Щоб приготувати цей крем-суп, потрібно знати деякі тонкощі. І тоді він вийде з першого разу.

6 тонкощів, про які потрібно знати

  1. Щоб страва була смачною та ароматною, не забувайте про приправи та поєднання продуктів. Чим багатший смак і аромат вихідної сировини, тим смачнішою буде кінцева страва.
  2. Пам’ятайте про колір. Наприклад, при подрібненні деяких продуктів колір маси може вийти зовсім не привабливим. Те саме трапляється, якщо поєднати овочі кількох кольорів. Окремо вони виглядають яскраво та ошатно, але якщо їх подрібнити, перетворюються на сіру (буру, брудно-зелену) непривабливу масу.
  3. Використовуйте сито. Так, минули ті часи, коли овочі треба було протирати через сито. Але якщо ви використовуєте звичайний блендер, у кремоорбазній масі обов’язково зустрінуться нездрібнені шматочки. Також там залишаться кісточки від томатів, якщо вони додавались при варінні. Тому збиту масу краще процідити через сито, щоб вона була однорідною.
  4. Характерна риса крем-супу – ніжний вершковий смак. Для отримання в збиту масу потрібно додати вершки і шматочок вершкового масла.
  5. Замість вершків іноді використовують заправку із молока та яєць. Потрібно збити в невеликій мисці 2-3 жовтки, поступово влити в них тепле молоко (вершки), безперервно помішуючи. Заправку процідити та влити в каструлю із супом. Кількість залежить від обсягу каструлі та особистих переваг. Чим більше жовтків, тим поживнішим і густішим буде суп.
  6. Якщо під рукою немає ні вершків, ні молока, ні яєць, можна приготувати засмажку з борошна. Потрібно налити в сковороду олію, дочекатися, поки вона закипить. У киплячу олію кинути борошно і обсмажити до золотистого кольору (приблизно 1 хвилину). Важливо, щоб не утворилися грудки. Додати повільно 1 склянку води або бульйону (якщо є молоко, можна використовувати його), безперестанку помішуючи. Дочекатися, коли заправка почне закипати та влити в суп. Перемішати. Борошно чудово загущує, тому не потрібно брати більше ніж 1 ст. л. на 1,5 л рідини.

Подавати суп-пюре найкраще із сухариками із білого хліба або з підсушеними грінками.

Exit mobile version