Субота, 23 Листопада

Відповідь на це запитання з нетерпінням чекає кожна господиня. Адже зварити буряки звичайним способом потребує дуже багато часу. Іноді буває, що треба терміново зварити буряки для якоїсь страви. Часу обмаль. Як знайти вихід та прискорити процес приготування цього коренеплоду?

Є кілька альтернативних варіантів:

Мікрохвильова піч. Червоного кольору буряки можна дуже швидко приготувати в мікрохвильовій печі.

Звичайно, зварити буряк звичайним способом на плиті у воді – варіант найкращий. Але для цього потрібно дві-три години. А в мікрохвильовій печі приготувати овоч можна швидко. Для цього можна вибрати будь-який спосіб з наступних:

Спосіб перший

Коренеплід треба дуже добре вимити. Не відрізаючи хвостик і не знімаючи шкірку, покладіть плід у пакет (поліетиленовий) і зав’яжіть його на міцний вузол. Надішліть його в мікрохвильову піч на 20 хвилин.

Якщо коренеплід невеликого розміру, то достатньо буде і 15 хвилин. Увімкніть піч на максимальну потужність. Через зазначений час буряк буде готовий до вживання.

Після видалення пакету з печі ви побачите, що він дуже роздувся, але залишився без пошкоджень. Нехай кілька хвилин полежить на столі. Все, буряк готовий до вживання. Можете починати готувати вінегрет, салат чи свою улюблену бурякову страву.

Спосіб другий

Плід треба ретельно вимити, відрізати хвостик. Зняти шкірку та розрізати на великі частини.

Шматки буряка відправити у поліетиленовий пакет, зав’язавши його дуже міцно. Далі виделкою зробити кілька дірочок у пакеті. З них виходитиме пара під час приготування плоду.

Хвилин через 15 або навіть 10 (це залежить від величини плоду) пакет із буряком дістати, дати деякий час на охолодження. Охолоджений буряк готовий до вживання. Його можна нарізати чи натирати для салату на тертці.

Спосіб третій

Буряк вимити і загорнути щільно у фольгу. Чистити коренеплід не треба. Пакунок відправити в духовку. Температура має бути високою, до 180 градусів. Потрібно для повної готовності хвилин 60 або трохи менше. Це знову ж таки залежатиме від величини коренеплоду. Приготовлений таким чином буряк завжди виходить дуже смачним.

Усі запропоновані методи працюють. А вам залишається тільки вибирати спосіб, що сподобався.

Щоб перевірити буряк на готовність, треба гострим предметом його проколоти. Можна це зробити вилкою, зубочисткою або просто ножем.

Він всередині має бути м’яким. При варінні бажано перевіряти готовність плоду якомога частіше (кожні 10 хвилин). Готові буряки з вогню знімають і залишають для охолодження. Якщо охолодження відбувається в холодній воді, то буряк повинен перебувати в ній не довго.

Exit mobile version