Субота, 23 Листопада

Вважається, що перлова крупа є одним із найбільш недооцінених продуктів. Склався стереотип, згідно з яким перловка несмачна та прісна. Насправді, це лише наслідки неправильного приготування. 

Ще перлову кашу не люблять готувати через те, що її потрібно довго варити. Однак досвідчені кухарі знають секрети, завдяки яким можна прискорити процес, а також перетворити страви з перловки на кулінарний шедевр. 

Як швидко зварити перловку

Якщо час є, то перловку замочують щонайменше на 3-4 години. Але в ідеалі залишають на ніч. Крупу заливають водою так, щоб рідина була на два пальці вищою. 

Перед тим, як варити крупу звичним способом, її заливають новою холодною водою, а потім доводять до кипіння. На повільному вогні перловка приготується за 50-60 хв. 

Але є ще один спосіб. Він підходить на той випадок, якщо часу замало. 

Як зварити перловку без замочування

Для початку беруть каструлю, в якій варитимуть крупу. У ємність заливають воду і ставлять на вогонь та доводять до кипіння. Потім у воду відправляють перловку. Крупу варять на сильному вогні 3-4 хв.

Далі окроп зливають і наповнюють каструлю холодною водою. Після цього перловку варять на мінімальному вогні до готовності. 

Секрет м’якої перловки

Ця маленька хитрість підходить для обох випадків. Коли крупа звариться, каструлю накривають кришкою. Перловка настоїться, пропариться і стане дуже м’якою. 

Exit mobile version