Понеділок, 6 Травня

Питання «як багато заробляти?», «Як стати успішним?», «У чому секрет багатих людей?» хвилюють багатьох. Відповідь це запитання знайшов письменник Томас Корлі. Він досліджував звички 177 мільйонерів, які самостійно досягли успіху. Ось кілька основних звичок, які можуть вже сьогодні змінити ваше життя на краще.

Читайте книги

Читання для мільйонерів – це не спосіб зайняти себе під час дозвілля, а частина саморозвитку. Письменник з’ясував, що 88% із них щодня читають по 30 хвилин. Одна з особливостей, яку помітив Корлі, – заможні люди частіше читають не для розваг, а для самовдосконалення. Вони зупиняють свій вибір на книгах про саморозвиток, біографію відомих успішних людей або книги з історії.

Живіть за коштами

Якщо ви хочете перестати відчувати фінансові труднощі, прислухайтеся до поради від заможних людей. Відкладайте 20% чистого прибутку і живіть на 80%, що залишилися. Так, ви уникнете перевитрати коштів, виробите звичку економити та планувати свої витрати.

Спілкуйтеся з успішними людьми

Одна з цікавих звичок – спілкуватися з тим, хто успішніший за тебе. Цілеспрямовані, повні ентузіазму люди здатні зарядити і мотивувати тих, хто їх оточує, тому станьте їх оточенням і починайте діяти. «Ви успішні настільки, наскільки успішними є ті, з ким ви часто спілкуєтеся», – додав письменник.

Також Корлі наголосив, що дуже важливо уникати негативно настроєного оточення, тому що його руйнівна критика може позбавити вас успіху. Тому обирайте тих, хто надихає вас.

Формулюйте мрії

61% учасників опитування Корлі повідомили, що регулярно використовують техніку формулювання своїх бажань. Створюючи сценарій свого ідеального життя, описуючи своє життя в майбутньому, уявляючи, як усі ваші мрії справджуються, ви повинні перенести всі свої думки на папір, використовуючи від 500 до 1000 слів. Це допоможе зрозуміти, чого ви дійсно хочете від життя, допоможе побачити повноцінну картинку бажаного результату та розібратися з подальшим планом дій.

Спіть не менше 7 годин

Сон – одна із важливих умов успіху, вважає Корлі. Його дослідження показало, що 89% учасників сплять щонайменше сім годин на добу. Сон виконує дуже багато неочевидних завдань, включаючи покращення пам’яті, концентрації та працездатності, зазначив він.

Exit mobile version