П’ятниця, 22 Листопада

У холодну пору року будинок стає притулком, де доводиться проводити більше часу. Зовсім не дивно, що більшість людей замислюються про те, щоб покращити загальну енергетику та досягти гармонії. Тому варто згадати кілька порад щодо створення затишної атмосфери в домі в холодну пору року.

Зустріч гостей із посмішкою

Не повинно бути секрету, що перше враження про будинок створюється на момент входу. Посміхніться своїм гостям та освітлюйте двері та вікна.

Вважається, що світло в будинку не лише відбиває затишок, а й відлякує негативні енергії. З позитивного настрою та гарного освітлення завжди починається гармонія у будинку.

Аромат захисту

Свіжоспечений хліб, кориця, лаванда – кожен аромат несе в собі силу захисту.

Розподіліть у домі ароматичні свічки або приготуйте смачну їжу, щоб створити не лише приємний запах, а й магніт для позитивної енергії.

Також у холодну пору року необхідно частіше провітрювати своє приміщення. Це проста дія, яка дозволить змінити атмосферу в будинку на краще.

Правильне розташування дзеркала

Дзеркала у будинку вважаються магічними захисниками. Вони не тільки збільшують простір, а й відбивають негатив, запобігаючи його вторгненню.

Розмістіть дзеркала так, щоб вони відображали в дальній кут будинку будь-які негативні дії.

Кімнатні рослини

Зелені друзі в домі – це не лише декор, а й захисники. До кращих рослин, які варто вирощувати в холодну пору року, можна віднести:

  • алое вера;
  • фікуси;
  • пальми та багато іншого.

Всі ці рослини приваблюють позитивну енергію та створюють затишок. Дбайте про своїх зелених захисників, і вони дбатимуть у відповідь.

Талісмани та обереги

Висячі талісмани та обереги, такі як дерев’яні ляльки або амулети можуть стати захисниками будинку.

Розмістіть їх у ключових точках, щоб вони створювали невидиму стіну для негативної енергії та приносили додому затишок та спокій.

Талісмани та обереги можна підбирати, відштовхуючись від своїх бажань.

Сімейні обряди

Зберіться навколо каміна або свічок, насолоджуйтесь чашкою чаю та спілкуванням.

Такі вечори не тільки зміцнюють сімейні узи, але й створюють позитивну ауру, яка відбивається на всьому домі.

Можна вигадати й інші заняття, головне, щоб усі представники сім’ї брали у них участь.

Exit mobile version