Субота, 23 Листопада

Можливо, ви вже знайомі з історією Макса Хокінса – інженера з Сан-Франциско, який працював у Google, якого якось дуже стурбувала думка про те, що його побут надто вже стандартизований. Щодня він вставав о 7-й ранку, випивав чашку кави і їхав на роботу на велосипеді – доти, доки не дійшов висновку, що таким чином він обмежує свою свободу.

Боротися з рутиною Хокінс, враховуючи свої навички програміста, вирішив за допомогою технологій. Для цього він створив програму у вигляді генератора випадкового вибору і більше двох років жив «хаотично».

Алгоритми робили вибір за нього абсолютно у всьому. Програма вибирала, що йому з’їсти на сніданок, обід чи вечерю, де він житиме (кожні два місяці Макс переїжджав), на який захід сходити і навіть яку музику слухати.

Хокінс настільки довірився додатку, що навіть зробив тату із зображенням, яке випадково попалося йому в Мережі.

Зрозуміло, за такого способу життя він не міг обіймати свою колишню посаду, тому звільнився з корпорації. Але Хокінс відвідав уроки акробатичної йоги в Мумбаї, подивився на кіз на фермі в Словенії і пообідав у котячому кафе в Тайбеї – і це лише мала частина з того, що йому вдалося зробити. 

За його словами, такі умови допомогли йому відчути себе повноцінніше.

Exit mobile version