Субота, 23 Листопада

Пухнасті рушники характеризуються тим, що вони добре вбирають воду і приємні на дотик. Але з часом і при частому використанні їх волокна ущільнюються, і тканина стає шорсткою та грубою. Як слід прати рушники, щоб після купання довго насолоджуватися його м’якістю.

Основні правила прання рушників

Якщо ви хочете, щоб рушники залишалися м’якими і довго служили при пранні, будьте обережні.

Не переборщіть із кількістю миючого засобу

При пранні рушників багато хто переборщує з кількістю засобу. Надлишок порошку потрапляє між волокнами, позбавляючи тканину м’якості. 

Також обережно слід дозувати пральні рідини та гелі, оскільки, незважаючи на їхню найкращу розчинність у порівнянні з порошком, надлишок шкодить рушникам.

Не переповнюйте барабан пральної машини

Це стосується всіх видів білизни. При занадто щільному заповненні рушники не будуть ретельно відпиратися, а на їх волокнах залишаться сліди рідини або порошку, так як миючий засіб не встигне добре виполоскатися. 

Найкраще заповнювати рушники приблизно на дві третини чи навіть на половину ємності барабана. Слід пам’ятати, що їх не можна прати разом із постільною білизною, одягом чи іншими тканинами.

Періть рушники за правильної температури

Дотримання цього правила гарантує, що рушники довго залишатимуться як нові. 

При надто низькій температурі вони можуть погано пахнути, а за надто високої – швидко втратить м’якість та зіпсуються. 

Одного прання рушників недостатньо, не менш важлива їх сушка. Перед тим як повісити їх на вішалку, ретельно струсіть їх і акуратно розвісьте – це розправить волокна і дозволить тканини вільно дихати. Це також запобігатиме появі неприємних запахів.

Доглядати рушники слід щодня. Після кожного використання рушника рекомендується вішати на вішалку, щоб вони могли висохнути без особливих проблем. 

Прати їх слід досить часто – рушник, що занадто довго використовується, починає неприємно пахнути, а шкіра, що залишилася в волокнах, сприяє розмноженню бактерій.

Exit mobile version